Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Ondyk
Vloženo 14.12.2013
Aktualizováno 20.1.2017

Vybíral jsem a vybíral, až jsem narazil na tuto krasavici - V-Strom 650 s krásnou výbavou.

První dojmy - Na Suzině jsem zatím nejel, ale uchvátila mě na první pohled. A první posez? Okamžitě mi řekla, že to je to co jsem hledal a tím, že jsem si pohověl v jejím sedle jsem si to potvrdil. Krásný rozhled, vzpřímený posez. Už se těším na první kilometry na jaře.

Doplňky na motorce - Kryty rukojetí, pancéřované hadičky, vysoké plexi, přídavná světla, kryt motoru, centrální stojan, 3x kufry(2x KeyLess), plně nastavitenlý podvozek - zadní tlumič Öhlins, padací rám, alarm, kryty chladičů

Laděný výfuk G.P.R.

Zkušenosti mám zatím ze slabší motorky, Jawa Dandy 125. Tato motorka mi ukázala co od všech ostatních budu v budoucnu chtít - cestovat. Ne jen vyjíždky na nedělní odpoledne, ale taky pořádně dlouhé výlety v létě. Oba tyto požadavky jsem vyřešil V-Stromem. Myslím, že jak kratší výlet, tak 14-ti denní dovolená bude pro V-Stomka hračka a potěšení pro nás oba. Plánům do budoucna také nahrává výbava motorky, plexi, světla, kufry... Vše co má cestovní enduro mít.

Clint.
Clint. napsal 21.01.17 v 11:06 10b.

Krásný kousek,ať tě baví

mildafleck
mildafleck napsal 20.01.17 v 21:03 10b.

Ať dělá radost alespoň jako mě...

Romário.CBR
Romário.CBR napsal 22.09.15 v 00:57 10b.

tak, na oplátku, koukám na tvůj stroj, pecka a ten lauf

užij sezonu kamo, a čus třebováku, jsem byl v CT 30 let

někdy se projedem

10b

Losky
Losky napsal 27.11.14 v 15:42

Krasavec

jeit
jeit napsal 06.07.14 v 20:14 10b.

Moc pěkný cesťáček Někdy se domluvíme na výlet