Aprilia RSV 1000 (2001)

Vlastník kowis
Vloženo 27.4.2006
Aktualizováno 7.12.2008

Moto jsem koupil asi před měsícem. Jsou na ni karbonové doplňky jako přední a zadní blatník, kryt zadního světla, zrcátka a ještě pár drobností. Dále má laďáček Leo Vinci + racing svody.

Cesty: domo-moto,Větřkovice, Chválikovice. a všude okolo komína

Další info: Na tuhle moto jsem přešel z Suzuki RF 900 a je to hafo velký rozdíl.Jak jsem se na ni poprvé svezl, tak jsem normálně nevěděl, že něco takového chci (prostě jsem od toho očekával víc - píšou o ní jen v superlativech)Prostě ten rozdíl byl až moc velký.Byl jsem fakt v pasti jestli ji mám koupit.Problém byl i v tom, že bylo trochu mokro a já měl z ní respekt, takže jsem vůbec nemohl posoudit ty její vlastnosti.Koupil jsem ji na jižní moravě, takže domů jsem jel docela kus. PO asi 150 km jsem zjistil, že je to to pravé a dnes bych už neměnil. JE TO prostě bombIČKA JAK CIP.Ten krouták odspodu je maso.A k podvozku se snad nemá cenu ani vyjadřovat.

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 10:14

PĚKNÝ "BAJK" !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 11.07.06 v 21:34

to kovis: pokud jsou plasty po vymene, tak to pak jo. U Tve motorky jsou plasty kolem svetla z roku 2001, ale zbytek plastu, i nadrz se zda ze starsiho modelu. Ja mam taky 2001, tak to porovnej - jde to videt na prvni pohled. Taky se mi nezda usazeni Tveho svetla v kapotazi - zda se, jako by bylo "utopene" hloubeji v kapote, nez je obvykle. Zkontroloval bych "leseni", co drzi svetlo a budiky, jestli je originalni, nebo neni nahodou spatne opravene po padu.

kowis napsal 02.05.06 v 15:40

to petr - nejsem velký znalec RSV (možná se jim stanu). mohl bys mi napsat jaký je tam rozdíl mezi těmi plasty. Já osobně si myslím, že když někdo moto položí a shání plasty, nebo i něco jiného tak sáhne po tom co je dostupné(moto byla pláclá na plasty)

kowis napsal 02.05.06 v 15:38

takže hurá na cesty, bo nám konečně začalo zase svítit oskarátko

kowis napsal 02.05.06 v 15:19

a ty Peki nepruď a radši kup už něco silnějšího