ČZ 350/472 (1988)

Vlastník Honza-ČZ
Vloženo 31.8.2013
Aktualizováno 26.8.2019

V České republice je to docela rarita, ale je hrozný problém s přihlášením.

První dojmy - Po mé první motorce ČZ 175/477 je to obrovský skok ve výkonu. Je to už relativně moderní stroj, na kterém se dá už kousek někam cestovat s cestovní rychlostí okolo devadesáti kilometrů v hodině Vás už všichni nepředjíždějí.Je to prostě krásné svezení.

Motorku bych doporučil pro - Je to motorka u nás pro znalce, protože jich je tu málo.

Na této motorce je pár záludných věcí na montáž a demontáž. Celkově se motorka chová klidně a plynule. Motocykl je již vybaven otáčkoměrem, ale pro toho kdo jezdí na motorce je to spíš orientační pomůcka. Na mé motorce je od základu duralová zadní kyvná vidlice i přední tlumiče. Vidlice tak vypadají mohutně oproti ocelovým. Pojmenoval jsem jí krásným jménem Eliška. Myslím, že si zaslouží jméno.

Honza-ČZ
Honza-ČZ napsal 26.03.15 v 20:58

Díky kdyby někdo potřeboval s něčím poradit nebo kdyby něco potřeboval stačí se zeptat. Já zase sháním stojánek nemůžu ho za prase sehnat

Plesha
Plesha napsal 26.03.15 v 14:39 10b.

Krása, snad ta moje bude jednou vypadat podobně :D

SalvatorPRO
SalvatorPRO napsal 12.03.15 v 20:25 10b.

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 11.09.14 v 14:37

Krásnej kousek,hodně Km bez nehody.

Honza-ČZ
Honza-ČZ napsal 13.02.14 v 20:48

Dík chlapi. Je to čistý dovoz, ale už je přihlášeno v tech. průkazu samozřejmně výrobce JAWA trochu mě to naštvalo ale hlavně že je to tam.