Kawasaki ZX-9R Ninja (2000)

Vlastník Danke
Vloženo 31.5.2013
Aktualizováno 4.4.2019

Japonská kočka na který můžete jezdit po okruhu ale taky bez větších zranění cestovat :)

První dojmy - Z předešlých zkušeností se supersporty jsem se obával ovladatelnosti, neboť jsem dřívě jezdil jen na naháčích a tam to bylo trochu jinak. Nicméně při trstovací jízdě obavy hned pominuly, motor mi taky sednul tak se vezla domů.

Tak už jsem ujel nějakej ten kilometr, tak by bylo dobrý sem napsat nějaký zkušenosti. Ninja stále nezklamala, i po 3 sezonách mě překvapuje její výkon. Vyhovují mě kratší převody než na novějších sportech, výkon je tak lépe využitelný i v nižších rychlostech (do 150 km/h).
Motorka je vhodná i na svižnější cestování. Ani po 400 km si nemusím stěžovat na nepohodlí, čehož jsem se dost zezačátku bál. Je to prostě univerzální koráb, se kterým si to můžete jet na pohodu a když ve vás bouchnou saze řezat zatáčky o 106 v rychlostech daleko za povolenými rychlostními limity.
Co je ale katastrofa jsou ty šestipístkový brzdy, který prostě nebrzděj, což byl nakonec i jeden z důvodů proč šla z domu.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 09.02.15 v 18:46 10b.

Pěkná zelená střela, a ta větička v profilovce taky za deset.

Danke
Danke napsal 21.09.14 v 19:18

Párkrát už se mi ty řidítka rozkmitaly, když se přizvedlo přední kolo, tak pro sichr ;)

Kawa75
Kawa75 napsal 21.09.14 v 18:28

ninja je super, krásnej kousek...proč potřebuješ tlumič řízení? Já nikdy nic nepozoroval... i když... už jsem na na ní 10 let neseděl, už se těším až ji zase zprovozním žábu zelenou

Tron
Tron napsal 31.05.14 v 18:35 10b.

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 06.04.14 v 15:03 10b.

Děkuji parádní kawa