Yamaha TZR 50 (2007)

Vlastník shumi-p
Vloženo 9.4.2013
Aktualizováno 9.4.2013

TZR50 – ideální můj první stupínek na cestě do supersportovního nebe. Černé 17palcové ráfky z lehkých slitin,dokonale aerodynamická kapotáž. Ani když přijdete blíž, skvělé zpracování detailů nezklame.

Motorka koupena od Lukáš Soukup - Koupil jsem jí ke konci roku ve Strakonicích,prodejce byl velmi ochotej přistoupil i na mé podmínky k prodeji,měla bejt sice s lepší rozetou a pastorkem ale nakonec jsem po pár měsicích zjistil že je tam original no nevadí

První dojmy - Byl jsem z ní celej nadšenej,vypadala ještě líp než na fotkách ktere jsem obdržel od majitele kterej ji prodaval.

Motorku bych doporučil pro - Skvělá pro začátečníky

Doplňky na motorce - Na tom se momentalně pracuje

Tuhle motorku jsem si vybral hlavně proto že mi hned padla do oka, má skvělou aerodynamickou kapotáž.Jsem prozatím zpokojenej až na tu rychlost mohla by jet víc prozatím jsem z ní vytáhl 66kmh,na druhou stranu co bych mohl chtít po padesátce,jízdní vlastnosti má dobré (aspoň pro mě),motor šlape zatím taky dobře,sice špatně startovala ale po výměně svíčky startuje na první otočení,brzdy jsou velice dobré,ovládaní je jednoduché,uložnej prostor by mohl bejt pod sedadlem o trošku větší než je,spotřeba no celkem dost si papla,ale na tom se už pracuje,do servisu jsem ještě nemusel,Poruchy - spotřeba ale to se seřídí a bude to ok.

Wildaja
Wildaja napsal 25.12.14 v 14:00 10b.

Vypadá jako žihadlo a přitom pod zadkem koníků tak akorát .
Přeji spoustu legrace a šťastnou cestu vždy .
Klamat na pohled ... má taky své výhody , aspoň přinutí se lidi zeptat .

enusim2
enusim2 napsal 04.11.14 v 09:08 10b.

10b

owenovic
owenovic napsal 21.05.14 v 21:18

pěkná mašinka hodně km bez nehod a bez poruch

BLUESAVAGE
BLUESAVAGE napsal 19.10.13 v 20:49

Parádní strojovna
Hodně pohody na cestách

jakufon
jakufon napsal 14.09.13 v 13:28 10b.

Neskutečně rychlý stroj,který svůj obsah skvěle tají 10b