Triumph Tiger 1050 (2008)

Vlastník Chorche-Páne
Vloženo 16.2.2013
Aktualizováno 23.4.2015

Tak uz je doma,konečně jsem se dočkal.

Motorka koupena od FIRMA:Miloslav Kubálek - Motosalon Beneš - Zatím všechny moto od nich-bez problémů

První dojmy - Dojmy jsou zatím pozitivní.Najel jsem asi 150km a jsem unešenej z motoru a brzd.

Doplňky na motorce - kufry Trax,padáky SW Motech,stavitelné plexi a další se ještě chystá

Motorky mě táhnou od mala. Po enduro soutěžích v mládí,přes hobby cross jsem zakotvil u pohodovějšího cestování. Začal jsem na Hornetu 900,což je super moto pro jednoho. Protože jsme začali cestovat ve dvou,tak na krásných českých silnicích dostával takovel záhul,že jsem se začal ohlížet po cestovním enduru. V hledáčku jsem měl Varadero,Caponord a V-strom. Nakonec padla volba na V-strom 1000 DL a po úpravách na cestování to byla výborná volba. Jen mi po lahodném chodu 4-válce Horneta trochu vadili vibrace 2-válce. Tak jsem začal pokukovat po 3-hrnku. Kvuli cestování ve dvou bych chtěl spíš enduro Explolera 1200,ale je to zatím moc nový-moc peněz-tak jsem sáhl po 1050. Moc jsem na něm zatím nenajel,ale motor,brzdy a ovladatelnost je bomba. Uvidíme jak se bude cestovat ve dvou,ale co jsem zatím četl a ptal se na srazech,tak prý bez problémů. No uvidíme. Zatím na Tigra pověsím pár doplnků k obrazu svému a budu se těšit na první kilometry.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 26.05.14 v 17:24 10b.

pěkný tygřík

Rozzi75
Rozzi75 napsal 21.05.14 v 00:26 10b.

Chorche-Páne
Chorche-Páne napsal 29.07.13 v 21:50

Jo jestě jsem zapomel. Ten deflektor je od MRA. Je to universal a koupíš ho třeba u nás v ČR podle rozměru. Jáho kupoval v HZ Moto.Čus

Chorche-Páne
Chorche-Páne napsal 29.07.13 v 21:34

Objednával jsem to na ebay. Ta cena je v nerezu,za černou barvu chce příplatek. Tu výztuhu jsem nebral,udělal jsem si ji sám. jsem velkej a fakt to funguje. Nemam žádný turbulence,akorát když byla na jaře zima,tak to táhne zespoda do přilby tím prostorem mezi kapotáží a plexi.Pokud máš bradový deflektor na přilbě,tak ti to nebude vadit. Já to možná vyřeším přizpůsobaním starého plexi z přilby přes tu díru a nebo nějaky pekny molitan mezi kapotáž na zimu. Ale jinak spokojenost. chce to vychytat sklon podle toho jak chceš,aby ti foukalo na přilbu a jestli jedeš dlouhou dálnici a nebo okresky,kde potřebuješ vidět víc před sebe.

Foglik
Foglik napsal 28.07.13 v 21:22

Ahoj. Potkali jsme se v Kladrubech Zajímal mě ten tvůj držák na plexi
Prosim tě, mohl bys mi poslat nějaké infíčko na mail z.foglik@seznam.cz, nebo na facebook Zdeněk Foglík Vogeltanz?