Honda CBR 900RR Fireblade (1999)

Vlastník Lukeracingteam
Vloženo 5.1.2013
Aktualizováno 6.1.2013

Z nudze cnost :) motorku ktoru som kupoval ako plan B a nakoniec mi urobila viac radosti ako akakolvek ina

První dojmy - Prve dojmy boli skor euforicke kedze to bola moja prva motorka, na druhy den mi doslo ze mam pred sebou este dlhu cestu kym zo stareho poctiveho blejda vystruham moju slecnu dokonalu :)

Motorku bych doporučil pro - moto je vhodne skor pre skusenejsich jazdcov kedze 130k je pomerne slusna davka adrenalinu

Skusenosti s blejdom su vyborne , za malo penazi vela muziky :) Ako student som prachy nemal a chcel som nejaku moto, za usetrene prachy z brigad som kupil 2.12 2012 v seriovom stave Fireblade 900 posledny rocnik 1999 , na druhy den som zhodil kapoty a prestavba sa mohla zacat

Zadnu podsedadlovku aj so sedackou z CBR 1000 RR 08 som zohnal za smiesnych 50e , podsedadlovy ram pozvaral z jokliviny , prednu sedacku zohnal cez inzerat , nasledovano nekonecne pripasovanie , lestenie kazdeho jedneho srobiku brusenie a pripasovanie detailov a toto vsetko dookola

ked sa uz zdalo ze koniec je v nedohladne prisiel den D ked moto prisla z lakovne a zacalo sa skladanie

po poskladani prisla premiera na zraze u nas v Leviciach kde moto putala pozornost vsetkych, aj ked som sa s nou vela natrapil ten pocit obdivu stal za to :)

Ako sezona ubiehala tak aj s nou prve skusenosti , niektore prijemnejsie niektore negativnejsie ale co musim uznat ze je to fakt spolahliva motorka ktora sa odvdaci niekolko nasobne ak sa o nu poctivo starate

detail

a blejd sa zapacil aj opacnemu pohlaviu :)

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 07.02.15 v 19:36 10b.

Tak tomu říkám přestavba, moc pěkné...

odsidaho
odsidaho napsal 03.04.13 v 21:38 10b.

TomášTábor
TomášTábor napsal 22.02.13 v 16:23 10b.

krasna stavba opravdu super ;)

Bikeros
Bikeros napsal 31.01.13 v 22:04 10b.

Pěkná práce!

viking.2
viking.2 napsal 19.01.13 v 19:03 10b.

Super! Náš to vskutku krásne. 10b.
Hajímalo by mě co říka okoli na ten zvuk koncovku