Yamaha TT 600 R (2001)

Vlastník Jenik_R1
Vloženo 2.1.2013
Aktualizováno 21.8.2015

Po R1 musim říct změna ale jsem spokojen.. mám ji zatim chvíli takže bližší zkušenosti teprve přijdou..

První dojmy - TT mi padlo krásně hned do ruky, bál sem se toho po samejch silničkách, ale ovládá se parádně, ale do terénu samosřejmě trochu težkopádnější ale neni to motokros že ano, takže pro mé účeli ježdění kolem komína a sem tam do leda atd si myslim že dobrá volba..

Motorku bych doporučil pro - pro všechny co chtěj něco na to víkendový vyblbnutí :-)

Doplňky na motorce - maska a blastry UFO, místo tachometru GPS od Holuxu, brašna na blatník acerbis, vykuchanej lauf

Tak je to ideální motorka na jízdu po městě a v terénu a dá se říct že je jen na jezdci jak těžkém terénu, já jsem na enduru ani krosce zatim nejezdil takže nemám s čím porovnávat ale zatím mám pocit že má síly až až
Na delší cesty to určitě neni je to motorka na vyblbnutí a ne na cestování, alespoň podle mého názoru..

Jenik_R1
Jenik_R1 napsal 05.01.13 v 22:23

poli651: určitě proto sem to změnil, v životě se má zkusit všechno a je to uplně něco jinýho

poli651
poli651 napsal 05.01.13 v 21:56 10b.

Věřím, že s takovouto motorkou si užiješ mnohem víc zábavy než s R-1 Pěknej stroj!!!

Jenik_R1
Jenik_R1 napsal 04.01.13 v 11:29

díky díky jojo tu masku sem rád že už tam byla, protože nějak sem pořád nemoch tý origo přijít na chuť, takže bych ji stejně měnil a takhle mi přijde že k tomu sedí fakt pěkně a i dobře svítí v noci což sem nečekal, ale to nevim jak origo...

Leorim
Leorim napsal 03.01.13 v 20:01

Pěkná at ti slouží...tu masku budu muset taky pořešit