Kentoya Trigger 125 (2001)

Vlastník Fizzy
Vloženo 2.12.2012
Aktualizováno 2.12.2012

Začínal jsem asi jako každý na fichtlu a pak přišel na řadu simson. Toho jsem bohužel musel prodat a s kámošem jsem lítal na Yamaze DT 80. Ta měla parádní tlumiče, doteď jsem nenašel lepší motorku ohledně tlumičů.

První dojmy - Hned jak jsem dovršil 16 let, přišel čas na řidičák a první motorku na cestu a ne pořád polňačkama s policajtama za prdelí :D Chtěl jsem nějaké enduro se snadnou údržbou, ale taky aby bylo levné. Původně jsem chtěl Yamahu TDR 125, ale nějak to nevyšlo.

Doplňky na motorce - Musel jsem z motorky sundat spousty blbostí, které tam zbytečně zavazely a drnčely.
Budu dávat nové gripy, přes zimu kuchnu výfuk, nový vzduchový filtr, palivový filtr, chrániče na ruce a různé blbinky :D trošku jsem ji upravil do Monster stylu, ale zdá se mi to už přeplácané :D

Tak jsem si pořídil Triggera. Všichni mě od toho odrazovali, přece jenom je to čína. A měli pravdu. Předchozí majitel ji zanechal v hrozném stavu. Všechny šrouby povolené a olej se přeměnil na černou hmotu plnou hrudek. Ale když jsem to všechno dal zase do pořádku, jezdí ve dne v noci, za deště i za horka. Sem tam se objeví prasklá žárovka nebo nějaká malá závada, ale vše je tak jednoduše řešené, že to opravíte na koleni :) V terénu se neztratí a na to vyblbnutí to bohatě stačí. Hlavně je to velká motorka a nevypadáte na ní, jak vosa na bonbonu. Zrychlení má taky pěkné, jen ta maximálka by mohla být lepší :( Ale na ježdění po vesnicích to bohatě stačí. Velice malá spotřeba a i ve dvou se jede pěkně.

Pro začátek bych ji jen doporučil. Pokud zvládáte drobné opravy, tak se téhle číny nebojte a jděte do ní ;)

tadeo96
tadeo96 napsal 04.12.12 v 17:33 10b.

Hele taky jí mám a moje zkušenosti jsou takové, že motor je špičkovej, karoserie trochu horší a nejhorší je el. s tou furt zápasim. Svítí,nesvítí blika...