Honda CBR 600F (2007)

Vlastník Gilless
Vloženo 4.8.2012
Aktualizováno 26.2.2019

Vynikající motorka v super barvách, na kterou budu dlouho vzpomínat

První dojmy - Výkon byl na silnici absolutně dostatečný a jízdní komfort i se spolujezdkyní na dobré úrovni. Hned po druhý den po koupi mi prasklo plynové lanko, ale to byla během let jediná závada.

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho, kdo se rád sveze svižně, ale nepotřebuje honit desetinky na okruhu

Kompromisy dneska nejsou v módě, ale stejně je celý život děláme. Tenhle stroj byl od začátku stavěn jako kompromis mezi sportovní a turistickou motorkou, a podle mě naprosto perfektní. Motor i podvozek stačil na potahání prakticky kohokoliv (na silnici), přitom ujedete ve dvou lidech 1000 km za den. Navíc, těžko byste hledali lepší šestku pro dlouhána.

Během let jsem na motorce vyměnil plexi za vyšší, páčky za nastavitelné a samozřejmě nesměl chybět pořádný laďák. To by až jeden nevěřil, kolik lidí se potom otáčí za obyčejnou Hondou...

Ani po sedmi sezonách mě nepřestala bavit, ale prostě nebyl čas a ani vyhlídky na zlepšení, tak musela do světa.

Woky
Woky napsal 28.02.13 v 13:43 10b.

Bomba motorka tak at jezdí , a kolama jen dolu

cebeer
cebeer napsal 08.09.12 v 20:46

To lanko mě mrzí, ale teď už bude určitě šlapat jako hodinky. Hodně šťastných km.

CharlesCBR
CharlesCBR napsal 13.08.12 v 08:31

Krásná ... vybral sis opravdu správně ... tak ať to jezdí a dělá jenom radost, jako mě ... 10b letí

Pája13
Pája13 napsal 05.08.12 v 22:14

Nádherná.Tak ať ti dělá samou radost.Posílám 10 b.

Jarky
Jarky napsal 05.08.12 v 18:54