Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2004)

Vlastník autohobby
Vloženo 21.4.2012
Aktualizováno 14.10.2012

Před dvěma roky mě hořelo v garáží a odnesla to mimo jiné taky Busa. Plasty,světlo,budíky, apod. .Protože měla nejeto jenom 20000km, rozhodl jsem se ji opravit.A po dvou letech jsem si na ni konečně našel čas a peníze...konečně

Po drobném bodyliftu-frézované páčky,karbon polepy,plasma bílé budíky,akrap 2-1, a drobné úpravě motoru-vstřikování,jsem překvapený,jak se motorka bere. Možná je to taky proto,že jsem ji už dlouho neosedlal,dva roky jsou dlouhá doba.Oblbovák zařazeného stupně X-tree opravdu udělal své.Motor se chová výborně..
Předchozí obavy z matného černého laku se rozptýlily po první projížce .Mouchy resp.krvavé skvrny jdou hezky dolu i když mě lakyrník upozorňovat na nepraktičnost teto barvy.Prozatím velká spokojenost.Ale ta práce...a peněz...Ufff ještě ,že už to mám za sebou.[img]
Všem přeji dobrou motorkářskou sezonu ,hlavně bez nehody a díky kamarádovi Martinovi,který mě totálně vyhecoval k tomu ,abych tu starou dobrou Busu opravil.

_BoB_
_BoB_ napsal 24.04.12 v 06:45

O této motorce se říká, že má hodně společného s operou. Buď se ti okamžitě zhnusí a nebo si ji hned zamiluješ. Jízda na ni je to samé - prostě High-Level stejně jako řev v opeře Až někdy překonám strach určitě si ji také pořídím. Krásná

Maarty28
Maarty28 napsal 22.04.12 v 15:31

Naprosto krásná!!! Vítej v klubu

adahaya
adahaya napsal 22.04.12 v 14:20

pekne to mas.to tobe sem prodal tu spojkovou pumpu?

mag.
mag. napsal 22.04.12 v 13:17