Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník zajasv
Vloženo 14.1.2012
Aktualizováno 28.1.2012

Takže Suzuki SV 650s K3. laďák mivv pro GP, tuning blinkry, výšší turistické plexi, jinak origo stav

Bude tomu půl roku co mě tahle kráska okouzlila. Její dvouválcový motor prostě nemá jedinou chybu...olejový filtr s královským přístupem, svíčky vyměníš za pět minut. Tahle motorka táhne hezky odspoda, není nutné teda často řadit. Není to sice trhač asfaltu ale na vyjížďkách v pohodě stačím i výkonově silnějším kolegům.
Co se týče podvozku, tak spokojenost, pouze přední vidle by mohly být o trochu tužší..to bude asi další úkol na další zimu.
Motorka nabízí sportovní posaz, né každému však sedne. Já jsem s ní najezdil za půl roku asi 6 tis. km a nemůžu si stěžovat. Ve dvou je jízda o poznání obtížnější, avšak dá se to.
Nedávno jsem na motorku zakoupil už použitý laděný výfuk MIVV pro GP, docela brutální průměr, ale motorka úplně ožije, jízda se stane ještě zábavnější.
Na zakoupený motorce bylo už vyšší plexi, tuning blinkry, držák SPZ.
Suma sumárum, motorka je super, není pro každého, ale kdo se chce bavit a užívat si zatáček, tak vřele doporučuju.

maryXR
maryXR napsal 30.01.12 v 09:17

Chtělo by to víc zámků a řetězů

Pjercak
Pjercak napsal 28.01.12 v 20:51

Fajn moto

zajasv
zajasv napsal 16.01.12 v 18:36

Děkuji, snažím se o ni pečovat

mag.
mag. napsal 16.01.12 v 12:47

Krásnej kousek. 10b

zajasv
zajasv napsal 15.01.12 v 15:38

jinak na fotkách je ještě sériovej výfuk a origo barva kol..časem přidám zbytek, jen co dolěštím přední ráfek