Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník rick
Vloženo 1.8.2011
Aktualizováno 6.5.2012

Koukal jsem po ní už delší dobu a už je konečně doma.Černá krasavice,taky jaká jiná.Síla na rozdávání.I na dvojku jde na záda.

Brutus!!Po přesedlání z banďoura to konečně jede.Zatim mám jen asi 500 km.Hned mi padla do ruky.Brzdy perfektní,spotřeba jen 6,5,tuhej zadek,malej rejd a krásně lehounká.

Další postřehy:při bezvětří neni problém ject vzpřímenej klidně 150km/h-mám něco přes 180cm,potom se musim sklonit a jde to tak do dvouch kil.Nad 200 se mi to nepodařilo,takže rezervy tu jsou.Projel jsem si slapský zatačky a do zatáček jde sama,na výjezdu se krásně zvedá.Obuty Bridge,na suchu nemaji chybu,mokro zatim nebylo.Řazení přímo sametový,líbí se mi ostřejší zadní brzda.Jen sedlo by to chtělo asi gelový,po nějakejch 250 km by sem dál asi nechtěl.Tady byl banďour pohodlnější.

A máme tu další výsledky zkušeností po najetých cca 2000 km:

Po zvyknutí si na podstatně větší výkon jsem vyzkoušel zatáčku,kterou jsem měl najetou na banďourovi a dával jsem jí v max 140 km/h.Teď sem si jí dal 152 km a věřím,že proti ban-
dasce,která se mi tam nepěkně kroutila,půjde triplík ještě víc.Vymněnil jsem svíčky,zdá se mi že se mu chce rychlejc do otáček a přístup k nim jen chválim.

Najeto lehce přes 3000 km.Spotřeba pěkně roste,začínám za to víc tahat.Zjišťuju,že podvozek tvrdej jako k...a,bolesti zad budou asi od toho.Malej rejd,ještě že je tak lehká,takže spíš sesednu a odtlačim.Objednal jsem si držáky tašek a tašky Givi,bohužel zatim nejsou skladem.Byla tu i krizovka při předjíždění kamionu-moje blbost,omezovač,prudká brzda a blokace předního kola,naštěstí ihned povolim jedu dál.Zezadu to vypadalo prej hrozně.Jo Bremba.

Před nastávající zimou zjišťuju další-v noci svítí jak auto a jestli mi už nehrabe,tak se mi zdá,že s klesající teplotou se změkčuje zadní tlumení.Prostě to tak neskáče.Třeba mě někdo vyvede z omylu,ale přisuzuju to tomu,že se teplem neroztahuje tolik plyn,nebo vzduch v tom válečku(bazmeku nad tlumičem) a tím pádem není tlumení natvrdo,což po dovozu z Anglie mi říká,že tam tyhle vedra asi nejsou,Zkusim zalaborovat zase v horku a upustit vzduch.

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 19.03.13 v 22:33 10b.

Krásnej Speed, měl jsem chvilku toho samého a nějak mi ta kulatá světla nechtěj dát pokoj Jasně že za 10set

Gorby
Gorby napsal 23.12.12 v 18:55 10b.

Když člověk napíše 10, tak by ty body taky měl dát...

Gorby
Gorby napsal 23.12.12 v 18:46

Black je prostě black... Super, za 10.

Milan.Cebro
Milan.Cebro napsal 01.05.12 v 10:38