Jawa 175/356 (1958)

Vlastník Hříbek
Vloženo 16.5.2011
Aktualizováno 21.11.2012

Nejkrasnější dárek v mém životě a to od nejmilovanější přítelkyně

První dojmy - Perfektní

Už delší dobu jsem scháněl nějakého veterána , jenže já než se v životě vždycky k něčemu rozhoupu tak to trvá moc dlouho a nebo se to nestane vubec...tak to vzala do vlastních rukou má přítelkyně, která mi k mém pětadvacetinám udělala obrovitanskou radost touto nádhernou Jawičkou Dokonce si dala i takovou práci , že ji na mě přehlásila i pojistila - a to aniž bych do poslední chvíle něco tušil ... navíc mi klíček zabalila do těhotenského testu , takže jsem po brutálním šoku zjistil, že naštěstí NEbudeme 2+dítě ale 2+jawka

Jinak je jawička v krásném originálním stavu a hlavně s doklady! dokonce i v originální barvě na které jsou ještě někde i viditelné linky. Vše vypadá původní a ve velmi dobrém stavu, tudíž váhám jestli ji udržovat v takovém stavu nebo ji zrenovovat , ale tento rok určitě vydrží tak jak je jediné co přijde zrepasovat bude sedánek na kterém je 53 let a 76.600km už znát
K mému údivu je i ve výborné kondici po motorové stránce, takže chytá na drc a šlape jak hodinky

2012:
tak s jawkou máme nějakých 800km společně nalítaných a nebyt prasklého plováku, tak bych řekl, že bez jediné chybičky
Momentálně prochází kompletní očistou a budu se muset rozhodnout, či ju zkrášlím novým kabáte nebo ji složím tak jak byla a bude jen co se týče technického stavu ve šperku

info. viz deník

StrayCats
StrayCats napsal 22.03.15 v 16:36

nechal bych původní stav..:).. uvidíš sám, že o to větší z ní pak budeš mít radost.. až budeš svým dětem říkat.. že tuhle barvu naní nanášeli ještě v Jawě.. a že dodnes drží... a že jednou, ji zrestauruješ ty, nebo oni..:)

Křesťan
Křesťan napsal 13.09.14 v 22:29 10b.

Tohle je pecka

herbelife
herbelife napsal 17.04.14 v 17:27

kouzelnej stroj.

bartikpeta
bartikpeta napsal 18.02.14 v 12:09

No takový ženský si važ a té motorky také !

SonyLee
SonyLee napsal 16.02.14 v 07:36 10b.

WOW, SUPER! Jasná desina, gratulka k motce a přítelkyni