Ducati Multistrada 1200S (2010)

Vlastník Seťák
Vloženo 18.4.2011
Aktualizováno 1.5.2011

Chtel jsem napsat, ze jsem si koupil novou motorku, ale todle neni motorka-to je Ducati )

Nevim, co sem psat,protože skoro vše už tady za nas majitele multistrad napsal kamarad Survivor, který určitě na tomto funbiku, jak píše, najezdil určitě nejvíc km, ma nejvíc zkušeností a taky ma Stradu vcelku vymazlenou ruznýma vychytavkama- jak jsem viděl tento víkend v Milíně na Ducati dnu. Tímto ho taky samozřejmě zdravim a doufam, že až bude Strad víc, že se vymyslí naký menší srázeček, nebo projíždka!!
Jinak, já jsem si Stradu koupil minulí rok na podzim z druhé ruky tady ČR, ale neni to žadná předváděčka, měla najeto 6tis a je koupena tady v Praglu v Ducati. Přes zimu jsem se nudil, tak jsem koupil třetí kufr-nechal ho nastříkat, aby vypadal jako ty dva boční original kufry a když zbyla barva, tak sem ještě nechal fouknout zadní lízatko a závažíčka na řidítka. Dál jsem nalepil proužky na kola, tankpad. Já vim no, chtělo by to ještě naký ten ladáček, ale to snad bude do budoucna!
Navigaci Garmin zumo 550 mi nechal na motorce byvalí majitel, takže muzem vyrazit někam do Alp, kde se bude Stradě určitě líbit

crxjet
crxjet napsal 16.10.14 v 14:24 10b.

context
context napsal 04.01.14 v 18:46 10b.

nádherná, ať slouží

Braindamage
Braindamage napsal 10.09.13 v 22:46

Hmmm, tak ta je krásná

motejz-pb
motejz-pb napsal 12.07.11 v 17:58

Sete,tak ta se ti povedla

drippera
drippera napsal 12.06.11 v 21:25