Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Lukinda
Vloženo 1.7.2010
Aktualizováno 2.11.2011

Koupil jsem ji na jaře 2010 a zatím si myslím, že jsem udělal velice dobře. 2010 - Horvatsko - Mali Lošinj, 2011 - ČR - Beskydy, 10/2011 - servis 12t Km, ...

Asi nejvhodnější motorka na naše silnice. Jsem s ní naprosto spokojený, jediné co chybí je 6 rychlost. Zatím jsem nebyl na delší cestě, ale plánuji Chorvatsko a snad dojedu.

Od 18.8. do 29.8.2010 jsem byl na Hondě v Chorvatsku , tedy na ostrově Lošinj. Cesta byla skvělým zážitkem. Sice jsem společně s přítelkyní jel cca 300 Km v dešti, ale i tak mám z toho super pocit. Na trajektu jsem se bál aby motorka nespadla, ale hlavní stojan ji pohlídal, zatím co jsem se občerstvoval před poslední částí cesty. Po ostrově se jezdilo nádherně, moře bylo krásně teplé, čisté. Celou dobu na Lošinje jsme neviděli mráček. Dával jsem si pozor na místní asfalt, ale ani nenaznačil uklouznutí. Domů se nám vůbec nechtělo. A asi nám to nebylo ani přáno shůry, další proudy vody na nás padaly a to hned 400 km. Odjížděli jsme z 35°C veder, domů jsme přijeli na kost mokrý ve 12°C. Nepromoky, co jsme měli na sobě, byly promoky. Ujeli jsem cca 2000Km za 10 dní s průměrnou spotřebou 4,53 l/100Km, celou dobu ve dvou s kufrem (zbytek věcí se vezl v doprovodném autě).

20.08.-27.08.2011 jsme spolu jezdili po koutech českých. Projeli jsem se do Beskyd, kde z pronajaté chatičky ve Valašské Bystřici jsme den co den vyráželi na krásné výlety do okolí. Navštívili jsme hrady Helštýn, Hukvaldy, Štramberk, byli jsme se podívat na Pustevny, dřevěné městečko v Rožnově, za bráškama do kopřivnického muzea Tatry a do ZOO v Lešné. Protože jsme měli opravdu krásné počasí, kterého bylo přes celé léto pramálo, chytali jsme bronz na koupališti ve Frenštátě. A když jsem celou dobu proháněl Čmeldu, dojel jsem si na kole do Tarzánie zalést si v lanovém parku. Najetých 730 Km nikoho nezarazí, ale vzpomínky na tuto dovolenou jsou jedinečné.

Losturkos
Losturkos napsal 24.12.15 v 14:30 10b.

Willik
Willik napsal 17.08.14 v 21:20 10b.

Čéče pěkný fotky s tim Tvym Čmeldou - jak děláš to ČB pozadí?
Hodně šťastných km

Hříbek napsal 01.03.11 v 11:13

Tento se jim hodně povedl 10

Speed
Speed napsal 08.12.10 v 08:44

krasnej stroj, koukam dalsi cendurak z pardubickyho kraje tak hodne stastne najetych km