Ducati Multistrada 1100 (2007)

Vlastník Campus
Vloženo 18.5.2010
Aktualizováno 14.7.2014

"Tramvaj" Ducati ktera prekvapi svym sympatickym chovanim.

První dojmy - Pohodlna, s prijemnym prubehem od spodu az dokud muze a ze vetsinou muze az do svyho maxima. Velmi prijemne se na ni cestuje ( i kdyz dal nez v Italii jsem zatim nebyl).

Doplňky na motorce - Zadni blatnik - carbon
Vyfuky Termignoni
Original bocni kufry
Navigace Garmin
Zasuvka 12V/5V USB
Chrániče páček Acerbis Dual road

14.7.2014
Spokojenost je stale na miste. Pocitadlo kilometru uz ukazuje 45tis, ale vsechno je porad stejne dobre a fungujici.
I kdyz neni to tak docela pravda, na konci lonske sezony a zacatku letosni mi zacal komplikovat zivot starter se svymi obcasnymi protesty. Jen si tak obcas cvakal a ne a ne tocit. Bylo jasne ze je v haji baterka, po nakupu nove se ovsem vubec nic nezmenilo. Po nekolika dnech prace, jsem objevil kostrici sroubecek schovavajici se za hlavnim kabelovym svazkem na leve strane motoru. Stacilo poradne vycistit a tradaaa, uz je zase veselo.
13.9.2013
Letosni sezona byla nejaka zvlastni, nicmene se mi opet podarilo spolykat pomerne slusnou porci kilometru.
Vzhledem k naprosto skvelymu servisu do kteryho jezdime, probehlo vse opet bez problemu.
Motor se porad toci, brzdy brzdi, svetla sviti, vsechno klape jak ma.
22.9.2011
Tak mame za sebou dve sezony.
Doplnil jsem o nejake drobnosti jako zadni blatouch, bohuzel z vyroby ho nedodavaji tak jsem poridil carbon. Moc ji slusi, jen nefunguje, vubec neplni funkci lapace necistot.
Taky jsem potreboval nejaky to zavazadlo, vyhraly origo kufriky, ale za tu cenu !? Nastesti se mi podarilo sehnat je levneji a jsem hodne spokojenej.
V neposledni rade, sem temer uplne zazracne poridil origo Termiky, s kterejma je to uplne ono.
Letos jsme najezdili neco kolem 10tis km a muzu prohlasit ze jsem s touhle motkou moc pokojenej.
10.9.2010
No takze se pomalu schyluje ke konci sezony a ja musim konstatovat ze jsem nadmiru spokojenej. Prijemny a pohodlny posez (teda aspon pro drzitele riditek), akorat umistenej stitek, taha odspodu az nahoru, jednym slovem parada :)\r
A ted aby to nebylo jen o superlativech. Pokud se zacnete ritit rychlosti o kus vyssi nez je povolena rychlost nasich dalnic, zasadne stoupne spotreba (ale komu by to vadilo) a v zrcatkach je videt uplny kulovy, jsou pekelne roztreseny.\r
Vsehovsudy 6tis km (moc jsem toho nestihnul) a libi se mi cestovani cim dal vic :)\r
\r
Do nove sezony jsem vjel na pro me nove motce. Koupena sice v Nemecku, ovsem podle dokladu byl puvodnim majitelem sam vyrobni podnik. Na budikach 6500km pri koupi.
Prijemna zalezitost, jako nasledovnik Monstera 600 je mnohem pohodlnejsi, zivejsi a silnejsi :)
Nejake ty zkusenosti pridam casem, zatim mame najeto 1300km, takze jsme se jeste nezvladli poradne osahat  :)  Jeden vylet na Kokorinsko byl asi zatim nejvetsim uspechem letosni sezony, cesta celkem zazitek, i ve dvou se dat jet celkem svizne :)

28.6.2010
Dalsi 200km vylet po ceskych silnicich bohatych na vytluky :( Nicmene a mozna snad prave proto ze jak nazev Multistrada napovida je vhodna i na nase vozovky, vylet byl paradni.
Dokonce i na polnacce v pohode, mozna ten kopec byl trosku prudsi, akorat ty silnicni pneu nejsou na takovy povrch moc dobry...

DoktorARO
DoktorARO napsal 13.02.14 v 10:14 10b.

Ten design je ulet, ale 10 ti dam

Survivor
Survivor napsal 30.05.10 v 17:56

Krásná příšerka. Ten zadek mohli u nové zachovat. U mě za 10!

Zek77
Zek77 napsal 20.05.10 v 23:57

Čisovice zdraví Řitku, zajímavá mašina je asi pro srcaře, předek je docela zvláštní asi si člověk musí zvyknout ala něco retro.

kazi
kazi napsal 19.05.10 v 22:20

svižně se dá jet i na 620 ! jinak skvělá volba

Pavel-RR
Pavel-RR napsal 18.05.10 v 19:32

ducati je super tak pozdravuj v ŘITI