Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Martinpetricek2
Vloženo 14.5.2010
Aktualizováno 4.2.2013

No Honda CBR 125 R malá malořážka,super spolehlivost a mě se líbí a to je hlavní

První dojmy - Mě se nejvíc líbí,super svezení ,malá spotřeba, inhed padla do ruky a hnedka mě začala učit co a jak na motorce chodí,jelikož jí mám skoror 4 roky a jen co sem měl řidičák tj od 16 na ní jezdím dodneska :) a jsem víc jak maximálně spokojen,do začátku určitě to nejlepší :) Celkově snese opravdu hodně a ráda se nechá vytáčet až do červeného pole :D

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti,K&N filtr, výfuk Leo Vince celosvod,zlatá řetězovka,Iridiová svíčka ,Shel W Power

Hondu jsem kupoval v roce 2009 nějak před prázdninama,a fakt skvěle se mi na ní začínalo a pořád dobře jezdí,je to opravdu dobrá motorka.
Spolehlivost: Tak ta je opravdu na vysoké úrovni,nikdy mě nikde nenechala vždy jsem dojel.
Motor:4taktní 1válec opravdu šlape vynikajícně,jsem s ním spokojen,sice kopce nemá moc v lásce,ale v klidu si s většinou poradí.Motor mi běží už přes 21tisíc km a žádné opravy,nebo závady nevznikly.
Podvozek:Super podvozek,motorka krásně drží dá se s ní klopit až na stupačky A vyhejbací manevry taky hravě zvládne.
Řízení:Jo taky se dobře řídí Když je potřeba tak pri nízkych rychlostech de vše lehonce,při rychlejší jízdě vše krásně přitvrdne a nemůže se stát že bych prudce zatočil třeba v 50km/h řízení bych hodnotil na velmi velmi good úrovni.
Pneumatiky:Já osobně teda mám Micheliny Pilot Sporty a sou velice dobré,drží jak na suchu tak na vodě,rozměry mám originální,a nestidím se za ně,taky není vubec proč,voni soudruzu z Japonska vědí co a jak.Takže na šířce nic neřešim,klopit se s tím dá super a nic neklouže.
Spotřeba:3-4litry to si myslím že je opravdu moc dobré číslo,já jezdím tak za 100Kč na 100 km .
Výměny,opravy,údržba atd:Pouze jenom běžné opravy a údržby jako třeba výměna pneu,řetězovky,oleje,filtr,destičky.
Shrnutí moto:S moto jsem velice spokojen hodně jsem s ní prožil a ještě prožiju,je to velice spolehlivá a hravá motorka pro 16 letý to stačí a hodně toho naučí.Taže když chcete opravdu spolehlivou a dobrou motorku určitě bych neváhal a koupil bych si jí.
Motorka: Je to můj mazel,a je o ní velice dobře pečováno,starám se o ní víc jako o sebe ,protože vím že mě krásně povozí,a myslím si že to stojí za to,za jakoukoli cenu.

Martinpetricek2 napsal 22.07.14 v 16:31

63 tisíc aktuálně :D Díky

jackm
jackm napsal 21.07.14 v 23:26 10b.

Luxusní nájezd!

Martinpetricek2 napsal 09.06.13 v 12:32

Díky moc

Rakkin
Rakkin napsal 09.06.13 v 12:17 10b.

Opravdu vymazlená nádherná, ať jezdí dál a dál

Martinpetricek2 napsal 28.11.12 v 19:57

Díky :) a Vám taky :D