Yamaha SR 500 (1994)

Vlastník Jenda Slany
Vloženo 21.4.2010
Aktualizováno 21.4.2010

Zachráněná a kompletně zrestaurovaná SR500. Má velký, půllitrový srdce a vlastní hlavu

Koupil jsem ji předloni na podzim od Pavla Hanzlíka (budiž mu země lehká) a celou zimu ležela v garáži rozebraná na dece...
\r
Má nově lakovaný rám, všechno jsem vyčistil, odmastil a poopravil, nádherný lak (black cherry + slonová kost) má na svědomí Martin Kopal z DS Sportu, no a pak jsem to zase poskládal dohromady... a trápil se, že jsem to nemohl našlápnout
\r
A jelikož jsem motorář asi stejně jako kosmonaut, naložil jsem holku do dodávky, frčela do Yamahy v ČB a když mi jí pak poslali nazpátek, tak už chytala krásně na první až desátý našlápnutí - to zrovna podle toho jaká je teplota, tlak, rosný bod, nebo jak se jí prostě zrovna chce...
\r
Jízda na ní je úžasná, musíte se snažit, v zatáčkách to chce spoustu odhodlání, ale o to větší je to radost když se to povede. Zážitky z jízdy jsou jednoduše ohromný, takhle motorka jde na všechno přímočaře a bez skrupulí. Rám se trochu vlní, motor táhne furt a přední brzda je překvapivě účinná.

\r
Chtěl jsem jí prodat, ale asi si jí nechám a jednou na ní bude třeba jezdit můj syn. Nebo si jí prostě jen vystavím doma pod schodama.

mira592
mira592 napsal 02.07.18 v 09:04 10b.

honzikch
honzikch napsal 13.08.12 v 21:06

Já se do téhle mašiny zamiloval.. snad si někdy udělám radost :) !! Hezký Honzo!

simonberan
simonberan napsal 21.02.11 v 15:03

Nádherná

pajapaja
pajapaja napsal 08.06.10 v 10:23

nejkrásnější motorka na světě.Nic hezčího nikdy nikdo nevyrobil D D D D D D D D

Hashish
Hashish napsal 02.05.10 v 07:46

Co na to říct (napsat)... jen, že je to moc pěkné eSeRko