Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník OUTÚÚÚ
Vloženo 20.3.2010
Aktualizováno 10.10.2015

První pořádné velké moto, pečlivě a dlouho vybírané podle mnoha doporučení a recenzí.

První dojmy - No samozřejmě velký adrenalin už u 3tisíc otáček :-D

Na první dojem klidná, kultivovaná motorka, která se však dá probudit i k dravější jízdě. Volil jsem lehce ovladatelný stroj s vzpřímenějším posedem - není mi už 20 a tak mám radši pohodlnější poježdění, než ležet na sportu . Uvidíme, jak spolu budeme dál vycházet, zatím spokojenost.

Po 4 letech

Vycházeli jsme spolu vždy dobře - nikdy mne nenechala na cestě ve štychu. I přes nějakou tu krizovku a občasný škrábanec jsem jí nikdy neublížil a tak se těší stále téměř stejnému stavu, jako když jsem ji koupil. Už delší dobu jsem přemýšlel o změně a jen vřelý citový vztah to stále oddaloval. Před měsícem se našel vážný zájemce, který mně překvapil okamžitým souhlasem s cenou a tak jsem už nemohl couvnout. Takže šla do světa a jen doufám, že jí nový majitel poskytne aspoň tolik péče, jako měla u mne.

A nastal čas hledání, který se mísí s nejistotou, jestli se opravdu chci vzdát adrenalinu ze zrychlení a přesunout se z cesty i na nějaké enduro. No uvidíme.

satorix
satorix napsal 06.03.11 v 19:19

Motorka gut ale enom bes teho humus kufra a cypa co na ni sedi.

aifel202
aifel202 napsal 03.03.11 v 13:12

Toho šukáš!...

akvarko
akvarko napsal 23.02.11 v 11:54

přy pOhledU na tfojy fodku f afantyru sem sy fspomjel na bajkerske prafidlo:KOHO VOZÍŠ TOHO...

czunik
czunik napsal 16.11.10 v 15:54

bajker dobry jak cyp,ale ta hujda nic moc

Merťas
Merťas napsal 24.06.10 v 23:26

cyp kery fosi misto baby hafana... škoda take fajne hajtry pro ZOO Fila ale co narobyš
dafam deset bodu sa protekčnji čyslo