Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník 6-ty
Vloženo 9.1.2010
Aktualizováno 10.1.2010

Spolehlivost, pohodlnost takže maximální spokojenost

Abych napsal pravdu tak při prvním setkání s touto motorkou jsem byl na pochybách jestli ano, nebo ne i když cena a najeté km ukazovaly jasně pro. Nakonec rozhodla testovací jízda a já věděl že to bude dobrá volba. Při koupi měla motka najeto ani ne 3 tis. km a dnes kdy má už cca 50 tis. vím že jsem opravdu nešlápl vedle. Spotřeba mezi 4,5 - 5 l podle toho jak se tahá za plyn. A ani když jsem byl naloženej a ve dvou tak jsem se na víc jak 5,5l nedostal. Motor krásně táhne a kolikrát se ani nemusí podřazovat a véčko si to přebere samo Motorku používám od jara do podzimu jako auto ( do práce, na nákup, na vejlet atd...) a tak jsem jí vybavil 3x kufry Kappa, kryty rukou, vyhřívaný rukojetě, potah nádrže Bagstr, padáky Givi (na foto staré od SW - Motech), SW - Motech kryt motoru, stupačky Touratech, uzamykatelná olejová zátka Touratech, KN filtr a hlavní stojan. Projeto Rakousko, Slovensko, Německo, Maďarsko a spousta míst v ČR.

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 03.06.12 v 18:13

Pěkný Stromek, přeju spoustu spokojených km, dávám 10b.

Tin-cz
Tin-cz napsal 03.06.12 v 16:11

pěkný kousek 10b

istonbike
istonbike napsal 28.12.11 v 20:04

Strom...nejlepší stroj v našich hvozdech,je vidět že je plně využívaný dávám 10b s přáním další spokojené sezóny v sedle i stupačkách

V-Stromek
V-Stromek napsal 15.02.11 v 09:28