Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník Pedro26
Vloženo 24.9.2009
Aktualizováno 24.9.2009

GSX 750 Inazuma. Výroba od 1997 do 2003. Klasika od Suzuki.
Engine type: dohc 4 Cylinder Oil/Air cooled, 16 valve
Displacement: 750 cm3
Power (PS): 86 @ 9500 rpm
Torque (Nm): 66.7 @ 8500 rpm
Suspension, front: 43mm front forks with adjustable re

Motorku som kupil od znameho za slusnu cenu a rozumný stav. Rok výrobi 99, prvy rok prihlasenia, 06, dovtedy stála ako prezentačný model v Suzuki(preto taka zachovalá). Jazdil som na nejakých naháčoch už pred tým, ale žiadny nemal tak úzke riadidlá ako Inka )) Niekomu to možno prekáža ale mne to maximálne vyhovuje. Aj su celkom blízko nádrže,takže aj pri vačších túrach mna nebolia ruky alebo ramena, akurát tak zadok. Možno sa to vyrieši niekedy gélovým sedlom.
Psed a jazdecká pozícia parádna. Ale motorka je pre mna hlavne o vychutnávaní zátačiek, a v tomto je ten nedostatok. Váha a trubkový rám moc veľa napovedá. Ale dá sa s tým iísť celkom slušné tempo. Každopádne to nie je zrovna na lietanie po okruhu )) Ako som spomínal je to klasický naháč, a ja takéto motorky veľmi môžem. Takže čo sa týka dizajnu je to pre mna veľké +. Veď posúďte poďľa fotiek. Motor je úplne parádny. Je to 750 čiže dobrý krútiaci moment. Na 6stke plynule zrýchluje od 50 km/h. Je to strarý vzducháč od suzuki. Motor veľmi veľa vydrží, absolutne nenáročný na uúdržbu. Ked sa o neho strará tak ako má, po 50 tis. vymeniť rozvody, každých 30tis. štelovať ventili (je to napísané v manuáli) tak vydrží veľmi veľa. V pohode by sa na tom dalo cestovať. Veľa miesta nazadu, aj pre spolujazdca. Spotreba je v pohodovom tempe veľmi dobrá. 5 - 6 litrov a to som išiel so spolujazdcom. Ale keď jazdím so športami, cca.7-8 litrov. Neviem čo by som o nej ešte povedal, dostupnosť nahradných dielov, nemám ešte žiadnu skúsenosť. Ale podarilo sa mi ju v malej rýchlosti položiť, takže budem objednávať budíky, tak som zvedavý čo to vyjde a či to viobec zoženiem. Inazum nejazdí veľa, to som si všimol. Aspoň u nás na slovensku. Stretol som dve (obidve boly čierne, tak možno tá istá). Každopádne som s nou veľmi spokojný, hlavne kvoli posedu. Tak skoro je nepustím, a keď tak, bud 1200 Inazuma alebo GSX 1400. To zatial k tomu. Prajem všetkým veľa km bez nehod a policajtov

tohart
tohart napsal 31.01.13 v 15:49 10b.