MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Venca004
Vloženo 11.2.2009
Aktualizováno 3.7.2011

Zatím se jen seznamujeme,ale první dojmy sou lepší neš jsem očekával.

Po koupi jsem musel vyměnit lamely ve spojce a srovna kotouč,protože se kousala brzda a motorka nešla ani utlačit.Dále jsem přetěsnil pumpu přední brzdy protože to teklo,vyměnil jsem klasická kulatá pojistky za nožovky,tet mě ještě čéká výměna prižin v předních vidlích.
Jinak jsem zatim spokojen,víc poznám v léte.

První sezona zamnou,MZ mě překvapila spolehlivostí na to že je stará 20let.Za 5500km co sem od července najezdil sem měl jen větší problém se snimačem zapalovaní,a ke konci sezony prokluzující spojka za studena.Šlo poznat že zimní příprava byla duležitá.Koncem srpna mě potkala i menší havarie, hranaté pneu Mitas fakt nebyli na nějaky zavodění,zadni pneu mě v jedné zatáčce zklamala.Pořídil jsem novy Michelin Pilot Sporty a ty držijou jak přibytý.

Byla to paradní motorka na naučení,škoda že musela z domu.

Venca004
Venca004 napsal 31.12.09 v 12:19

Naštěstí jsem se jenom zklouzl,ujelo mě to tak v 60km/h.Kdyš jsem tam byl později tak sem zjistil že jsem se klouzal nějakejch 15m,a zastavil jsem se metr od svoditel,coš byla celkem klika.Jinak na motorce jenom praskl blinkr,páčka ohla sestupačka a tak 1cm se zní zbrousil a trochu se odřel kryt na vejfuku.Já jsem si odřel prdel a trochu roztrhl bundu.Dopadlo to naštěstí dobře a za 3dny uš sem znova jezdil.

Petr_TA
Petr_TA napsal 31.12.09 v 08:59