Suzuki GSX 600 F (1992)

Vlastník Braindamage
Vloženo 17.11.2008
Aktualizováno 30.10.2013

600ccm, 63kW@11000RPM, 4-válec, vzduchem chlazenej. Sportovní cesťák relativně vhodnej pro začátky. Víc info třeba na http://www.bikes.cz/1995/suzuki-gsx-600-fs

První dojmy - Po GSX 400 to bylo něco diametrálně odlišnýho. Kapotáž, vyšší hmotnost a hlavně vyšší výkon. Zpočátku jsem z ní měl docela respekt, ale ukázalo se, že i nezkušenej řidič jako já (do tý doby najeto 2000km) s ní nemá problémy, pokud se nesnaží z ní zdímat maximum.

Motorku bych doporučil pro - Pro mírně nebo středně pokročilýho motorkáře. Kvůli hmotnosti spíš pro chlapa.

Doplňky na motorce - Menší přední blinkry, jinak sériovka

Do nějakých 7000ot/min je docela krotká. Koníci se probouzej až za hranicí 8000RPM. Pak už docela jede. Pro sportovnější jízdu to chce držet nad 10 tisíc otáček. Maximální rychlost 220km/h (tachometrových). Je poměrně těžká, takže manipulace na místě byla ze začátku docela makačka, než jsem to dostal do ruky.

Prodaná 27.9.2009.

Braindamage
Braindamage napsal 21.11.08 v 20:19

Já mám na motorce naježděno (kromě autoškoly) asi jenom 2000km a jezdí se mi na ní docela dobře. Navíc do nějakejch 7000 otáček je jako beránek (no, prostě se na ní udržim i já ). Akorát na manipulaci na místě je docela těžká. Nemám ještě ten grif...

Luffy
Luffy napsal 21.11.08 v 10:21