Suzuki RF 900 (1994)

Vlastník Jakub
Vloženo 2.4.2005
Aktualizováno 16.12.2012

KN filtr, koncovka Laser,přetryskováno. Plynulej tah už od nízkejch otáček, na svoje léta jezdí pořád dobře. Přední masku a světlo sem maličko upravil oproti originálu. Sezona 2010 opet bez zavad-porad slape jak hodinky

První dojmy - Uz jsi ani napamatuju.. Prodano Prodano

Zkušenosti: Je to celkem univerzální mašina. S dnešníma novýma motorkama se to už nedá srovnávat, ale pořád si nechá líbit ostřejší jízdu, nebo není problém jet naložený na dovolenou. I přes dobrou pověst motoru došlo na jeho výměnu, hodně špatně se na něm podepsal předchozí majitel. Na začátku sezony 2009 byla vyměněna převodovka (občas začla vyskakovat dvojka). Teď to řadí zase výborně. Kluci z isša odvedli výbornou práci - jako vždy..

Cesty: Několik srazů jsem navštívil. Byl to hlavně Jawáč, pak Brouci. Možná se zase někam podívam, ale vyloženě to nevyhledávám.
Další info: Letos (2009) sem namontoval konečně padáky a nechal taky nový potah sedla. Pořád by se dalo neco vylpesovat, ale vzhledem ke stari uz vetsi investice postradaji smysl

Tak sme se taky s "babičkou" byli podívat na dromu v Mostě (2009). Ani trošku sem jí nešetřil a skvěle sem se povozil..

Tak sezonu 2010 absolvovala motorka v hodně ostrém tempu. Jakékoli cestovní schopnosti a dovolené sem vystřídal za řádění v zatáčkách. Další stupačky jsou na výměnu, kapoty jsou na jedné straně chycené taky. Motorka dostává max. péči a i na svůj r.v. funguje výborně. Celou sezonu sem opět neměl jediný problém...

Co se týče gum, nejvíce se mi osvědšilo (vzhleme ke stylu jízdy) jezdit homologovaný race gumy z okruhu (při ceně 2500 za sadu je to podle mého hodně muziky za málo peněz). Dříve sem dával pouze P. Dragon SuperCorsa. Letos jsem zkusil Continental RaceAttack. Na sezonu 2010 jsem se vratil opet k Pireli - je to vyzkousene a perfektne mi sedi.

Vedle RF stoji na pristi rok uz jiny stroj - faros 929. Po paradnich 5ti sezonach je cas zase na zmenu. Ac velice nerad tak RF naslo noveho majitele a doufam ze mu bude dal slouzit tak dobre jako me.

Prodano!!!

Leny73
Leny73 napsal 04.04.11 v 18:08

moc pěkné a to vše, 10b

Mario3
Mario3 napsal 23.07.10 v 11:28

Sith
Sith napsal 16.05.10 v 21:02

zkusim sem napsat ňák dopředu až budu vědět kdy pojedu na víletík, babičkou ku zdraví

Antii
Antii napsal 02.04.10 v 16:17

Nádherná!!!

Krajda
Krajda napsal 24.03.10 v 09:20

Dík za koment u bývalé jawky, jezdí pořád jak ďábel, péče předchozích majitelů je znát
Doufám, že tě buď s ní, nebo s pérákem někde potkám, tvoje Suza je fakt nepřehlédnutelná Tak ať to stále pěkně lítá !!!