Honda CBR 900RR Fireblade (1997)

Vlastník Black-rider
Vloženo 3.3.2008
Aktualizováno 12.1.2011

Honda CBR 1997, plasty 1999, vyfuk yoshimura, cervene podsviceni, paradni stroj - TAK A JE pryč, bude MI chybět.

http://www.biker.cz http://www.biker.cz "Nalitano za rok pres 10 000km, zkusenosti za ten rok par bylo ,ale vse jsem u stal a oba stale jezdime, vyborne mi sedi do ruky, jeji mohutnost a jeji kompozice je naprosto super, v zatackach sedi jak pribita. Zvuk je eno nuno a uz jen zas po zime vyrazit." Jo tak to bylo po prvním roce, teď už sme spolu dva roky a nalítáno přes 20 000km a stále jezdíme bez nehody a bez poruch. Stále sedí výborně, ikdyž se již koukám po novějším bratříčkovi 954, ale jakmile ho nastartuji, tak ho nemůžu dát pryč.

Black-rider
Black-rider napsal 23.09.09 v 16:46

hoj racku, neco malo se zmenilo, ale zaklad zustal, pit bull zustal ani nepocitam s tim, ze by sel pryc, kdyz mi jeden bude i behat po dvore

DennySV
DennySV napsal 16.09.09 v 20:11

Děkuju za komentářík
Moc pěkný RRko a jede to jak h... vim,páč se taky občas svezu na RR954
Určitě za 10b

racek
racek napsal 11.09.09 v 15:51

zdarec, tady to RRko patřilo kamošovi prodaval ho tak 3-4 roky zpátky a měl asi 4 roky, super stroj a jsem rád že pořád slouží vůbec se nezměnil i Pit Bull tam zůstal

Black-rider
Black-rider napsal 17.06.09 v 17:09

jojo, dekuji, na to jaka je to hondi babicka uz, tak je krasavice, skoda ze ty barvy na tech fotkach sou takovy mdly, ve skutecnosti ta zariva oranzova je parada, ikdyz by ten lak potreboval trochu inovace...studenti si ale nemuzou vyskakovat ,chi

šolis
šolis napsal 11.06.09 v 20:36

no krasně zbarveny krasavec hlavně dobrej ročnik a samozřejmě skvěly vyfuk