Suzuki DL 650 V-Strom (2023)

Vlastník Radek_N
Vloženo 22.3.2024
Aktualizováno 2.7.2024

Naprostá spokojenost, krásně ovladatelná, jízdu ve dvou zvládá bez problému. Akorát už pomalu začínám pokukovat po V-strou 1050.

Motorka koupena od FIRMA:HSmoto (Tábor 2)

Suzuki V-Strom 800DE: Novinka, pneu s duší, na začátek mi přišla 650 lepší.
Honda CMX1100 Rebel: Nevešel jsem se na ní (je pro opravdu malé postavy)

První dojmy - Stromíka mám od srpna 2023, je to moje první zkušenost s motorkou (skútr nepočítám). Už během první jízdy mi sedla, pohodlná, obratná, dobrá ochrana proti větru. I když mám skoro dva metry, krásně se vejdu i s batůžkem. Akorát ve dvou už trochu začíná chybět výkon.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny.

Doplňky na motorce - Padáky, horní origo Suzuki kufr, boční od shadu.

Sedla mi už na první pohled, odpovídala stylu, který jsem chtěl. Jen jedna mašina se mi líbila ještě více, ale na silnějšího V-Stroma 1050 jsem si zatím netroufal (a byl i o poznání dražší).

Je to všestranný stroj, na cesty do práce, na krátké výlety po ČR i na dlouhé štreky k moři. Motor má krásný zvuk a projev momentu je plynulý. Brzdy by mohly být trochu účinnější, ale stačí v pohodě, hlavně v kombinaci se silným brzdným momentem motoru. Odpružení je jednoduše nastavitelné, tak podvozek může být od houpavého až po tvrdý. Motorka je lehce ovladatelná, zvládne ji i začátečník. Úložný prostor pod sedlem je maličký, ale s trochou snahy se lékárnička vejde. Spotřeba cca 4,6 l, ve dvou vzroste až k 5 l.

Stromíku je nejlépe na silnicích, ale i polňačky dá levou zadní.

V říjnu 2023 jsem se rozhodl přejet přes rakouské alpy do Itálie, za den cca 600 km bez problému. Na takové štreky je tato moto přímo dělaná a vrní blahem. Nedělá ji problém ani žádná rozbitá cesta. Kvůli všestrannosti jsem si ji právě vybral.

Červen 2024

Tak je to tady, Stromíka jsem po 5500 kilometrech prodal a objednal silnějšího bráchu V-Strom 1050. Bude se mi stýskat né, že ne. Se Stromíkem nebyl jediný problém, dovezl mě vždy pohodlně kam jsem zrovna chtěl. Snad bude dělat novému majiteli stejnou radost jako mě a bude ho také tak opečovávat.
P.S. jestli to čte nový majitel, co si Stromíka z HS moto v táboře odvezl, dejte vědět jak slouží.

Juraj22
Juraj22 napsal 02.07.24 v 14:54 10b.

Mašina pěkná, spolehlivá, což o to, jen tu spotřebu bych čekal krapet někde jinde...
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

JardaBar
JardaBar napsal 22.03.24 v 18:21 10b.

Clint.
Clint. napsal 22.03.24 v 16:11 10b.

Správné rozohodnutí ten motor je nezmar, dokáže hodně a dobrě si udělal, že si nešel hned do 1050, je lepší se rozjezdit na 650, až to dostaneš pod kůži, tak budeš s 1050 vrnět blahem, dřív by tě to zabrzdilo ve zdokonalování užívej jí, já mám na ní nejlepší vzpomínky

Karlos31
Karlos31 napsal 22.03.24 v 12:04 10b.

Dobrá volba, je vidět že máš rozum, velkej strom už umí pozlobit, chce to trochu zkušenosti.

biosák
biosák napsal 22.03.24 v 11:32 10b.

Dobrá volba,užívej