Yamaha XSR 900 (2020)

Vlastník Hopskok
Vloženo 4.5.2023
Aktualizováno 4.5.2023

Tří hrnek dělá pěkný zvuk a umí být i divoký.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Super přístup, domluva a výborné kafe.

První dojmy - Zprvu jsem se jí bál brát nad 7 tisíc otáček, po první sezóně nejdu pod. Retro vzhled je za mě to nejkrásnější na téhle motorce a jednoduchost kde ještě není pověstné Yamaha kolečko pro nastavování. A moc k nastavení tam toho ani není. Za jízdy jsem se ale cítil že já řídím motorku a ne ona mě.

Motorku bych doporučil pro - Umí trošku od sportu a i od cesťáku. Univerzální nástroj pro každodenní jízdu. Začátečník se na ní naučí klidnou jízdu a přiblíží ho i k té sportovnější jízdě.

Doplňky na motorce - Akrapovic full titan dlouhá verze.
Semišové sedlo origo.
Boční brašna origo.
Plexi origo.

Zatím nemůžu soudit. Ani mi nestihl zaschnout inkoust na papírech ale jako první motorka při mé výšce to je hodně na hraně s místem. Ale v porovnání s kawasaki z 900 kde mi po 30 minutách odumřeli nohy mohu jezdit celý den na XSR úplně v klidu. Zkoušel jsem i supertenere 1200 a tracer 9 gt ale tam mě chyběl ten sportovní nádech a retro. Za první sezónu jsem najel cca 3 tisíce kilometrů a na motorce mi nic zvlášť nevadí. Jen v nízkých otáčkách Vás motor bude kopat do zadku že chce vyšší otáčky a to máme stejně všichni radši. Odezva od plynu je s mini prodlevou, nic co by mi vadilo.

fotorado
fotorado napsal 27.06.23 v 09:41 10b.

Ahoj to semisove sedlo je v pohode? Ja mam original a to je ako tresna lavica. Po 100km neviem obsediet od bolesti.

marafzs600
marafzs600 napsal 12.05.23 v 09:47 10b.

Samíc
Samíc napsal 04.05.23 v 18:41 10b.