Honda CRF1100L Africa Twin (2023)

Vlastník Kakulin
Vloženo 29.3.2023
Aktualizováno 3.6.2023

Červená kráska Africa Twin CRF 1100 Grand prix red 2023

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - Po prvních km naprostá euforie, úplně jiný stroj než má původní CRF1000 DCT 2016, Honda udělala obrovský posun, i když jsem byl s původní velmi spokojen, pocitově je nová Africa výrazně lehčí, ovladatelnejší, skvělé brzdy, a motor… to je opravdu pecka, dynamika, zátah Spárování s telefonem velice jednoduché a intuitivní, posed podobný jako na předchozí, zatím max.spokojenost

Doplňky na motorce - Vyšší plexi
Polepy ráfků
Rychlořazení
Padací rámy RD moto
Přídavná světla

Po čase jsem chtěl změnu, vloni na podzim vyzkoušel Advika, hned mě oslovil jízdní projev, ale pro mne zbytečně velký , tak jsem začal pokukovat po menší verzi a objevil toto krásnou barevnou kombinaci a hned si ji oblíbil
Zatím ji mám velice krátce,, dnes převzal a najel prvních cca70km, tak jen lehce zahřál pneu, velmi rychle jsem si i zvykl na ovládací spínače, které jsou velmi intuitivní , zrcadlení telefonu je super, není třeba navigace, perfektní spojení i s interkomem
Brzdy jsou proti verzi 2016 výrazně lepší, hlavně zadní
Největší rozdíl vidím v motoru, nárůst 5 KW proti 1000 papírově není tolik, ale pocitově výrazně vyšší , skvěle dávkovatelná plynová rukojeť

alexander
alexander napsal 03.06.23 v 20:36 10b.

dobře ty

zimirekm
zimirekm napsal 05.04.23 v 19:41 10b.

Gratuluji, taky jsi koukam pacient Jeste doporucuji ochranu chladice. Montaz trochu vopruz, ale supr vec. Pak se zamysli na stupacky pro ridice. Ja mam otocne Pivot Pegs a je to pecka. Otocne myslim v ose stupacky, nejen sklopne. Super uleva na delsi ceste. Kdybys resil mlhovky sam na pripojeni origo kabelu muzu poradit, uz jsem to resil. PS: tedy pokud das padaci ram

Fratr
Fratr napsal 02.04.23 v 10:18 10b.

Je moc hezká, dobře jsi vybral Ať ti přináší jenom radost

Motorr66
Motorr66 napsal 30.03.23 v 23:02 10b.

Kamile, kolama dolů a ať jsi dlouho spokojen. Je to nová, mladá a krásná Afrikánka, tož si ju hlídaj ogare

Simier
Simier napsal 30.03.23 v 12:45 10b.

Je prostě nádherná