Yamaha FZ6 S2 (2007)

Vlastník matesh13
Vloženo 29.7.2022
Aktualizováno 29.7.2022

Krásná motorka, která už má svůj věk, ale jedná se o výborný stroj pro začátečníka.

Motorka koupena od martinmidloch (Chlumec nad Cidlinou)

První dojmy - První dojmy z motorky byly velmi pozitivní. Krásně se řídí a výkonu má pro začátečníka dostatek. Je to moje první motorka, takže jsem z ní nadšený a mé první dojmy nejsou příliš objektivní :D

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil začátečníkům s vyšším vzrůstem

Doplňky na motorce - Padáky, kufry, plexi

Tento stroj jsem si po dlouhém vybírání vybral především kvůli dobrým recenzím a vhodné velikosti motorky k mé vyšší postavě. Čtyřválec také splňuje mé požadavky pro hodnou motorku pro začátečníka.

S motorkou toho ještě nemám moc najeto, ale zatím jsem z ní nadšený. I když se jedná o starší stroj, tak výkonu má zatím na rozdávání a zub času se na ni nepodepisuje. Jízda je pohodlná a dovolím si tvrdit, že vhodná na delší cesty, i když kapovaná verze by byla jistě vhodnější. Na brzdy jsem kvůli absenci ABS opatrný, ale přijde mi, že brzdí dostatečně. Ovladatelnost velmi dobrá. Spolujezdec ještě nejel. Spotřebu jsem ještě nepočítal. Servis mě teprve čeká.

Motorka se nejlépe cítí na okreskách, do 100 km/h je velmi pohodlná, potom už docela fouká. Město zvládá v pohodě a do terénu si s ní netroufám.

Paulano
Paulano napsal 29.07.22 v 10:31 10b.