Honda NC 700S (2012)

Vlastník Guly93
Vloženo 21.5.2022
Aktualizováno 18.4.2024

Praktický přibližovalo na každý den.

Honda CBF 500: NC je novější a modernější.

První dojmy - Překvapilo mě, jak snadno se s ní manipuluje na místě a čekal jsem že tech 35kW pojede hůř. Po zkušební jízdě jsem byl vážně nadšenej. Asi i kvůli tomu, že jsem rok motorku neměl.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě je to dobrý univerzál. Dá se na ní dojíždět do práce, cestovat i ve dvou se dá kousek ujet ?

Doplňky na motorce - Padáky, přimazávání řetězu, nastavitelný páčky, topcase, blastry, ukazatel zařazené rychlosti, USB.

Motorku jsem si koupil na klidné ježdění na místo krásné, ale věčně porouchané hondy VT500E :D

Po tomhle modelu jsem pokukoval od doby co přišla na trh konečně jsem se dočkal. A jestliže jste spokojení s papírovýma údajema, tak nejspíš nebudete zklamaní. Není to žádný trhač asfaltu, ale člověk předjede co potřebuje a na běžný silniční rychlosti mi přijde úplně v pohodě. A když si člověk chce trochu zablbnout v zatáčkách, tak se to taky dá dobře a pořád v relativně bezpečných rychlostech.

Taky je skvělej ten kufr místo nádrže. Na to se neuvěřitelně rychle zvyká. Bonusem je velmi nízká spotřeba. Za posledních 10 000km jezdila za 3.25l/100km ?

lucka_93
lucka_93 napsal 05.11.22 v 12:21 10b.

callowsick
callowsick napsal 08.08.22 v 14:53 10b.