Honda Vision 110 (2018)

Vlastník Grunt
Vloženo 8.2.2020
Aktualizováno 8.2.2020

V perfektním stavu, bez jakéhokoliv poškození. Najeto 5400 Km.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Liberec (Františkov-Liberec X - Uvedení do provozu srpen 2018.

První dojmy - Prodávám protože jsem si pořídil Hondu 125 SHi. Zadní kufr SHAD 33 litrů s opěrkou zad v ceně 2500 Kč. Úžasná akcelerace. Cestovní rychlost běžně 80 km, max. 90 km. Spotřeba 2 litry na 100 km. Vhodná pro výšky 160 až 190 cm. Barva tmavě šedá, matná. sleva 1000.- Kč na provedení značkového servisu po 6000 Km. Při rychlém jednání další sleva 1000.- Kč.

Motorku bych doporučil pro - Možné řídit na řidičák na osobní auto. Automatický variátor. Vhodné i pro ženy, jednoduchá obsluha. Jezdí jen přidáváním a ubíráním akcelerační rukojeti. Radost s ní jezdit. Na 1 litr benzínu ujede běžně 50 Km. Lehký skútr váha 100 Kg. Jsem ochoten ji i dovést po vlastní ose. Prodávám protože jsem si pořídil Hondu 125 SHi.

Doplňky na motorce - Zadní kufr SHAD 33 litrů s opěrkou zad. Na displeji malé digitální hodiny.

Měl jsem těžkou moto Yamahu Virago 750, byla pro mě těžká tak jsem si pořídil tuto.Možné řídit na řidičák na osobní auto. Automatický variátor. Vhodné i pro ženy, jednoduchá obsluha. Jezdí jen přidáváním a ubíráním akcelerační rukojeti. Radost s ní jezdit. Na 1 litr benzínu ujede běžně 50 Km. Radost s ní jezdit. Jak po městě tak i na delší výlety po silnici a i ve dvou.Lehký skútr váha 100 Kg. Jsem ochoten ji i dovést po vlastní ose. Prodávám protože jsem si pořídil Hondu 125 SHi.