Ducati Monster 750 (2001)

Vlastník BENY_DUCATI
Vloženo 23.10.2019
Aktualizováno 25.10.2019

nikdy jsem nebyl zarytý motorkář, ale můj monster to změnil.

První dojmy - když už jsem si myslel, že nikdy na motorku nesednu, dostal se mi do ruky kamarádův monster 750 projel jsem se pár kilometrů a věděl jsem, že je to jasná volba. Bylo to jako bych na ní jezdil fakt dlouho, opravdu jsme si sedli. Ta motorka je nádherná, má krasný zvuk a jako první mašina úplně ideální.

Motorku bych doporučil pro - záčátečník, nebo člověk co nepotřebuje rychlost 300km/h aby ho to bavilo. v

Doplňky na motorce - Malá zrcátka

Tahle motorka mě uchvátila svým vzhledem a jízdními vlastnostmi. Jsem začátečník, takže výkon okolo 60HP se mi zdál na první motorku jako rozumná volba.
Motor táhne už hezký od nízkých otáček i když je pravda, že se u toho dost cuká ( ale to si člověk zvykne :D ) brzdy jsou na tento stroj absolutně dostačující a nevidím v nich jediný problém. Podvozek je trochu tvrdší, ale v zatáčkách to člověk ocení sedí fakt krásně je skvěle ovladatelná.

Motorku mám 3 měsíce a mám najeto asi 4000km kolem komína a pár delších výletů kolem 350km/den.
Na Dukče ( tak jí říká moje přítelkyně :D ) jezdíme docela často i ve dvou lidech není to nic o co by člověk stál každý den, ale vydržet se to dá s pravidelnými přestávkami na protažení nohou a volnou chvíli pro spolujezdcův zadek :D.

Dukče je nejlíp mimo město na hezkých nových okreskách kde může člověk hltat zatáčku za zatáčkou a km přibývají po stovkách s velkým úsměvem na tváři.

Je skvělá :)

eliasex
eliasex napsal 23.10.19 v 10:03 10b.

Jsem také letos začátečník a monster byla jedna z adeptů na můj první stroj. Věřím kdybych měl možnost vyzkoušet jako ty tak bych se rozhodl rychle...je to krásný stroj a přesně , když nepotřebuješ řezat zatáčky ve 150km/h což jako začátečník asi nemusíš tak ideální stroj. Do práce i na víkendové výlety. Na jaře hodlám udělat změnu a na Montíka se budu koukat taky...tak at to jezdí kolama nahoru