Ducati Monster 750 (2000)

Vlastník Poli6
Vloženo 15.12.2013
Aktualizováno 8.12.2015

hravá, rychlá zábavná mašina, která hlavně zaujme svým krásným vzhledem a zvukem.

První dojmy - brutální zvuk, skvělé jízdní vlastnosti, surový zážitek. Mohla by mít (aspon pro mě) trošku víc výkonu,ale na druhou stranu je to aspon bezpečné pro začínání. do zatáček lehá skvěle, stop drží hezky i bez tlumiče žízení, wheelie na ní jde taky, takže se zdá že má vše =))

Doplňky na motorce - led blinkry

stroj mě zaujmul dobrou cenou zpočátku, také recenzemi které sem si na něj přečetl, ale hlavně to bude asi kvuli vzhledu a zvuku. je spousta hezkých motorek, ale když to vezmu kolem a kolem tak zadna jina motorka stará 13 let mě nezaujala jako monster. najel sem sní asi 5000 za tuhle sezonum, še v pohodě. po koupi jsem udělal klasický servis, oleje, desky, kapaliny, gumy a zdá se že to stačilo, rozvody předemnou měnil majitel cca 2000km predtim než sem ji koupil takze to bylo fajn. bzrdy jsou ostré takže
je třeba se je hezky naučit dávkovat at to člověk nezahamstne až moc. Motor má krásný zátah od spodu skoro až do konce výkonu. Spotřebu jsem naměřil cca 5l/100km při normální jízdě, žádné pekelné tahání ale ani žádná hlemýždí jízda. Dá se na ní svézt i ve dvou, ale co si budem nalhávat, motorka je věc pro jednoho takze na zadne dlouhé výlety ve dvou to nikdy nebylo =))) Monster se bude cítit nejlépe na cestách jako je Grossglockner, tam byla opravdu zábava až se škrkalo výfukama o zem =)) mí tvrdší podvozek takže na českých tankodromech musí človek dávat trošku majzla kam jede. jinak co se týče pohodlí posezu není problém na ní jet i 800km za den. Jako dva problémy u ní vidím zaprvé malý reid a za druhé není monster moc dělaný pro lidi vyšší 185cm díky svému posezu. Je to surový naháč z kterého se vám po nakopnutí naježí chlupy na pr*eli =)))

Poli6
Poli6 napsal 17.12.13 v 13:11

Moje krasavice je (bohužel) na prodej v případě zájmu.

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.12.13 v 19:21 10b.

Moooc pěkná italka ...
10b

danny3716
danny3716 napsal 15.12.13 v 16:46 10b.

Super stroj v krásných barvách

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 15.12.13 v 14:19 10b.

Oujééé, ta úplně září!!! krásná