KTM 640 LC4 Supermoto (2004)

Vlastník NósaE30
Vloženo 26.3.2019
Aktualizováno 26.3.2019

Hravá Bestije. Krásná dravá motorka na které se nudit nebudete.

První dojmy - Překvapivě živý stroj motort táhne krásné od spodu a vše doplňuje nádherný zvuk Akrapů. Motorka mi hned padla do ruky a okamžitě jsem si začal jízdu užívat, z počátku samozřejmě se značným respektem, ale rychle jsem se otrkal.

Motorku bych doporučil pro - Hravá motorka na lítání po okolí zatáčky, silničky s pěkným asfaltem, město. Super. Nelekne se ani rozbyte kamenité polní cesty. Není to na dlouhé roviny a cestování.

Doplňky na motorce - Akrapovič

Dlouho jsem vybíral koukal jsem na supermoto všeho druhu dost se mi líbila a stále líbí Aprilia Dorsoduro ale pak se kousek ode mě objevila tato Káťa tak jsem se jel podívat, svezl se na ní a zrovna na ní odjel domů.

Motorku jsem koupil začátkem srpna 2018 a do konce sezóny najel cca 1000km nyní mám mašinu připravenou na sezonu a najeto cca 100km v Březnu v Krkonoších.?

Brzdy na motorku dostačující. Podvozek tvrdší, ale je to supermoto takže v pohodě. Zátah a zrychlení super kilo tam je hned a jde dál do 150 pak už mi přijde že jí zbytečně držím... Ve vyšších otáčkách poměrně vybruje což je nepříjemné na delší cesty, ale člověk si zvykne. Malá pauza a jede se dál.