KTM 640 LC4 Supermoto (2003)

Vlastník Friky
Vloženo 23.4.2019
Aktualizováno 11.3.2021

Na velkém advíkovi mě lákaly samé "špatné věci" jako je jízda po zadním, předním a vše ostatní co je lepší nechat na menšího motárda.. a tak jsem se rozhodl rozšířit motostáj o ostrou 640

První dojmy - Při první jízdě jsem hned viděl rozdíl oproti bráchového FMX, která při řízení připomíná spíše jízdu autobusem.. LC4 je ale úplně jiná, hravá, svižná, agresivní, ale i předvídatelná, ...

Původně mělo nahradit bráchové FMX, ale nakonec jsem si ji nechal pro sebe a udělal jsem dobře. Na vyblbnutí a vyřádění kolem komína jako dělaná.
Motorka je technicky v TOP stavu, po GO motoru..
V létě bych si rád vyzkoušel okruh v Třinci SteelRing a na plno využil potenciál motárda.
Více po sezóně

Sezóna 2019-2020 byla výživná a v mém motoživotě mi dala nejvíce.
Na motardu jsem trávil den za dnem a advík šel trošičku stranou. Dennodenně jsem trénoval jízdu po zadním, předním a posouval své limity.
Vyzkoušel jsem si jízdu na menším okruhu, kde jsem zjistil, že tohle mě momentálně naplňuje.

Na okruhu jsem pak trávil celkem dost času a posouval své limity dál a dál, i za cenu několika pádů, highsiderů, naražených končetin apod.
V roce 2019 jsem při tréninku stoppie neuhlídal úhel a přepadl přes řidítka, kdy jsem si zlomil obě ruky. Následovala 2 měsíční stopka. Bohužel některé věci je potřeba si odpadat, aby se příště už neopakovaly a člověk se z nich poučil.

V roce 2020 jsem se zaregistroval na amaterský závod skrze agenturu Motoriders na okruhu ve Vysokém Mýtě. Přes den jsme měli volné jízdy, pneu jsem před káždou jizdou nahřál na nahřívákách, což by by na okruhu nemělo chybět. Člověk pak může hned ze startu mydlit hlava nehlava a na gumy se spolehnout.
Konec dne zakončil vytrvalostní 2 hodinový závod ve stylu LeMans, který byl pro mě perfektním adrenalinovým zážitkem. V týmu jsme se střídali ve třech lidech po přibližně 15-20ti minutách. Já pak v jedné zatáčce přehřál brzdy a nedobrzdil na borce přede mnou, kdy jsem ho trefil na zadek a šance na bednu byla pryč.
Ke konci roku se mi konečně zadařilo pokořit můj motorkářský cíl "SCRAPE"

NXram
NXram napsal 29.11.22 v 14:18 10b.

Super stroj a v těch správných rukou, což ty tvoje očividně jsou, bomba hračka
Jelikož mám SA1290 a tak jako ty, mám asi trochu obavy jít za svoje limity a fakt nechci zahodit tuhle mašinu, pokukiji přesně po 640 nebo 690 na blbnutí a posunutí limitů
Užívej a blbni ve zraví

cita29
cita29 napsal 10.03.21 v 23:46 10b.

Grenzgaenger je vidět že to máš v ruce tak uživej

Figi25
Figi25 napsal 02.12.19 v 13:08 10b.

Motorka se kterou je prostě zábava a Vo tom to je

Friky
Friky napsal 14.05.19 v 07:11

Děkuji

Andy00
Andy00 napsal 13.05.19 v 23:10 10b.

Krásná! Tak ať hlavně slouží jak má