Kawasaki GPZ 500 (2003)

Vlastník HoffiS
Vloženo 22.10.2018
Aktualizováno 22.10.2018

Kawasaki GPZ 500 S, modré barvy, nízká, řekla bych trochu delší, pohodlné sedlo nejen pro jednoho, super 2 stojany centrál a policajt. Na zatáčení je trochu horší manipulace, má malý raid - je třeba si zvyknout.

První dojmy - Koupila jsem ji od 3tí majitelky z Pelhřimova, tedy první jízda z Pelhřimova do Bohdanče. Na po prvé 180 km je docela dost, pokud člověk nejezdí a není vyježděný. Trochu mě vyděsila, ale jízda byla pohodová, akorát silnice stály trochu víc za houby. Chtělo by, aby silničáři na tom zapracovaly trochu víc...

Doplňky na motorce -

Proč?
Je nízká, relativně lehká, velká nádrž, malá spotřeba.

Zkušenosti:
Několik let jsem moc nejezdila, tak byla jen v garáži a pouze jen popojížděla. Až letos jsem ji pořádně vyvětrala ( za měsíc najeto 3500km).
Samotné mě moc nebaví jezdit, ale poznala jsem nové lidi, motorkáře, kteří mají se mnou trpělivost a našli se i tací, kteří rádi výletí :D
Na silnici hezky sedí, pohodlné sedlo zajišťuje určitý komfort, akorát se mi zdá trochu delší skrze nádrž k řiditkám, tak občas ještě bolí ruce, ale to chce zvyk a trénink, jak správně držet a jezdit :)

Bud
Bud napsal 28.02.19 v 13:18

Ty starší motorky bývají delší. 😉 Jinak na začátek akorát. 😉

Bud
Bud napsal 28.02.19 v 13:17 10b.

Ty starší motorky bývají delší. 😉 Jinak na začátek akorát. 😉