Honda CBR 600F (2001)

Vlastník miguela
Vloženo 3.5.2018
Aktualizováno 18.5.2023

Krásně lehká a výborně ovladatelná motorka.

Motorka koupena od Jiný prodejce

Honda CBR 600F Sport: Nebyla v té cenové relaci v tak skvělém stavu jako eFko.

První dojmy - Už při prvním projetí jsem byla mile překvapená skvělou ovladatelností, lehkostí oproti Suze, i poměrně pohodlnějším posezem. Hondu čekají větší úpravy a pak to bude teprve ono. :-)

Motorku bych doporučil pro - Celkově je eFko skvělé pro holky, je vcelku nízké , lehké pěkně ovladatelné a "hodné". :-) Je fakt, že když se točí, tak jede parádně. :-)

Doplňky na motorce - V plánu, je laďák, širší a vyšší řídítka, větší rozeta, padáky a další drobnosti. PS: úpravy proběhly dle plánu, ještě trhačka a úprava redukce volnoběhu a bude to jak má být.
Edit 2023: Rozeta, vyšší řídítka, padáky, úprava regulace volnoběhu, vybrané sedlo, tankpady, zvednuté stupačky, radiální pumpa.

Cebro jsem vybrala, protože je nejvhodnější k tomu, co s ním zamýšlím. Zatím jsme spolu najely pár kilometrů, nicméně ovladatelnost je výborná, podvozek super. Další věci budu hodnotit, až bude podle mých představ a pak se uvidí dál.
2019- zhodnocení po roce a téměř 12.000 kilometrech- je to opravdu výborná motorka. Plánované úpravy proběhly- větší rozeta, širší a vyšší řídítka, padáky a nějaká kosmetika. Rozhodně mě tenhle stroj ještě dlouho nepřestane bavit. Ať už na silnici, okruhu nebo na place s kuželama . Cébro je prostě super.

Aktualizace 2023: Pořád ji mám, ještě pořád mě nepřestala bavit.

EditDUC
EditDUC napsal 06.08.18 v 13:21 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.05.18 v 21:35 10b.