Benelli TRK 502 (2017)

Vlastník Kupino
Vloženo 26.6.2017
Aktualizováno 26.6.2017

Láska na první pohled. Takový skoro GSo. Navíc poměrně pěkná výbava.

Motorka koupena od BRcars - Parádní přístup, dohoda na všem. Maximálně se snaží vyjít vstříc. Všem doporučuju.

První dojmy - První svezení super. Po delší době opět na motorce, tak že pro mě dostačující. Samozřejmě můžete namítat, že je 500ccm málo a tp, ale já si koupil motorku kvůli svezení, nikoli kvůli divočině. Jemožné, že časem, až se vyjedu, dojde na to GSo,a le pro současný návrat na 2 kola je to dobrá volba.

Motorku bych doporučil pro - Asi bych tuto Benellu doporučil všem mlaďochům co začínají, prípadně tomu, kdo se po čase vrací na dvě kola.

Hele byla to láska na první pohled. Jel jsem z práce odpoledne domů, uviděl jsem ji tam stát. Celou noc mi to vrtalo hlavou - taková bezesná noc, znáte to. Tak jsem ráno zašel do prodejny, sednul si na ní a bylo hotovo.
Ještě tentýž den odpoledne jsem si připravený stroj odvážel hrdě domů.

ctyrkolky-louny
ctyrkolky-louny napsal 12.08.17 v 22:59 4b.

MaloPes
MaloPes napsal 06.08.17 v 20:01 10b.

Ahoj, vážně o TRK502 přemýšlím. Rozhoduju se mezi ní a Honda CB500X. Po dokoupení výbavy je Honda o cca 20.000 dražší ale má zase lepší servisní síť. TRK502 by Byla volba srdcem, CB500X z rozumu... Je něco, co Ti na motorce vadí, třeba i detail..?Jak jsi byl spokojený se servisem..? Díky moc za jakékoliv info.

PAVY
PAVY napsal 05.07.17 v 23:37 10b.

Pěkně

gumidek102
gumidek102 napsal 28.06.17 v 10:47 3b.

toz vitej mezi nami a at slouzi. ja jedu v patek na prvni garancku a mam pocti jako bych uz s ni jezfil nekolik let

Kupino
Kupino napsal 27.06.17 v 13:32

Díky kamarádi... ještě čekám na kufry.
Importétr má nějaký problémy s dodávkou z IT. Tak snad dorazí včas abych se stihl ještě letos někam vypravit...