KTM 640 LC4 Supermoto (2006)

Vlastník MrMith
Vloženo 27.2.2017
Aktualizováno 28.5.2017

Moto pro zábavu. Ideální na zpestření krátkých cest.

KTM 660 SMC: Nebyla
KTM 690 SMC R: Cena

První dojmy - První dojem vám hned napoví že se jedná o účelovku a to dělat radost řidiči kterého veze. V podstatě si připadáte jak na enduru, ale s tvrdým odpružením a malým a širokým předním kolem.

Doplňky na motorce - Blástry Accerbis, výfuk LeoVince

Svou krátkou recenzi šestsetčtyřicítky začnu podvozkem. Motorka má plně nastavitelný podvozek - kromě předpětí pružin v předních vidlicích a vzhledem k mé váze (65Kg) jsem za tuto možnost ladění byl rád, ale i troufám si říct dobrém nastavení stále cítíte že se jedná geometrií spíše o enduro než o silniční moto/supermoto.

Brzdy: Jsou tu silnější než u endura a těm nemám co vytknout!

Posez: Posez na moto určuje šířka a tvar řidítek, ale při rychlejší jízdějsem se trochu trápil ne výjezdech ze zatáček - a to klouzáním po hladkém a rovném sedle které je zároveň na motárda správně nepohodlně tvrdé.

Motor: tenhle motor se může chlubit podáním kroutícího momentu ve spodním spektru otáček a to takřka okamžitou odezvou na plyn. (Pokud použijete lepší karburátor s akcelerační pumpičkou tak se moto zvedá i na trojku plynem což je opravdu to co při jízdě ve městě neskutečně baví). ale při rychlejší jízdě mimo město Vám zas přijde že ve vyšších otáčkách spíš motor trápíte.

Vzhled: moto se mi vůbec neokoukalo, měl jsem takzvaně fejsliftovaný model z roku 2006 a jediné co bych vzhledu vytknul, tak zub času který se na něm používáním podepsal, ale za to samozřejmě nemůže motorka :D

Servis: Moto jsem měl krátce a jediné co jsem řešil byla repase napínáku na rozvodový řetěz (1tis Kč)

zain1
zain1 napsal 27.02.17 v 18:50 10b.

krasna masina!

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 27.02.17 v 17:55 10b.

Fajné oranžové kladivo...