Honda VFR 750 (1989)

Vlastník smuherr
Vloženo 16.2.2017
Aktualizováno 16.2.2017

Stará, těžší, ale krásně ovladatelná, spolehlivá a prostě V4, motor, který mi sedl asi nejvíc ze všech, co sem měl.

První dojmy - Před ní sem už jedno VFR měl, i když novější model, takže jsem věděl, do čeho přibližně jdu a nezklamala mě, spolehlivá, nenáročná, hezky ovladatelná a asi v nejlepším stavu z motorek, co jsem měl. Bohužel kvůli špatně zvoleným gumám na mokru dost vratká.

Motorku bych doporučil pro - To vám musí prostě sednout, pohodlnej, starší, sportovní dnes už trochu cestovní stroj.

Doplňky na motorce - Žádné

Jak jsem psal, jedno VFR už jsem před ní měl a byl sem spokojený, hezký zvuk, průběh výkonu, ovladatelnost, dá se říct, že sem se na ní teprve naučil aspon trochu jezdit (první motorka, kde jsem si v zatáčkách chytl plastama o zem), žádná spotřeba oleje, podvozek vše zvládal bez problémů. Mohl sem jí kdykoliv vzít na nějakou cestu dál i se jít jen svést sportovněji. Motorka měla jedinou nevýhodu pro mě, předchozí majitel koupil nové gumy, ale jakmile bylo jen trochu mokro, tak se snimi nedalo skoro jet, motorka se nedala udržet, jinak skvělé svezení.
VFR mi sedla ze všech motorek, na kterých sem jel nejvíc a snad se na V4ce ještě někdy svezu, nejlpépe VF 1000f.