Suzuki GSX-R 1000 (2012)

Vlastník Kosha
Vloženo 30.12.2016
Aktualizováno 26.8.2017

Jeste nikdy jsem neridil nic, co by jelo takhle...neuveritelny, sileny

Suzuki GSX-R 750: 2017, moto gp modra, vsechno perfekt, ale chtel jsem proste vyzkouset ten bajnej litr

První dojmy - + motor jde paradne za plynem aj z 6-tky + mam radost z brembo brzd + oproti setce nemam pocit, ze sedim na nakym kolosu, citim se dobre - mam ji kratce, jedine co se mi nelibi, ze me muze lehce pripravit o ridicak :-D

Doplňky na motorce - Kryty motoru Yoshimura

Ahoj motorkari a motorkarky,
tak to tady po 2 letech muzu zase ozivit, nedavno jsem se stal majitelem Gsx-R 1000, modro-bila, tak jak to ma byt :D.
Byla to trochu netradicni koupe. Jakmile jsem rozsiril NZ ridicak o motorku ( lehky jen testy a jizda), zacal jsem koukat po inzerci. Ziji v Christchurch na jiznim ostrove, ale vsechny uchazejici masiny se vzdy objevovaly na severnim. Trh se supersportama tady neni tak velkej.
Cas plynul, masina zadna, psal jsem na jednu K9, ale byla prodana. Pak se ukazala tahle 2012tka ve Wellingtonu, coz nebylo tak nejhorsi na dojeti dom. Vymenil jsem par zprav s majitelem, brnkli jsme si, vyjel jsem info na netu a rozhodl se pro ni.
Zabookoval jsem letenku, trajekt zpet a 22.12.2016 ve ctvrtek rano vyletel . Cekal jsem nas benzince u letiste a pak vidim auto s vozejkem a na nem se veze modro-bila krasavice. Stejnej pocit vzruseni, jak kdyz jsem kupoval Srada:).
Warren v poho chlapek k 50tce, prvni majitel, kupoval v Australii, byla aj na volnych na Phillip Islandu :). Tak jsem ji ocihl, projel a koupil.
Mel jsem nekolik hodin do vypluti trajektu, tak jsem se trochu projel po okoli a centra Wellingtonu. Pekny mesto primo u more. O pul 4 jsem se dostavil na terminal a v 5 jsme vypluli, bylo nas asi 6 s masinama. Pres Cookovu uzinu to bylo v poho, more relativne klidny. Pak trajekt dorazi ke brehum jizaku a jeste musi prekonat Marlborough Sounds k cili vylodeni, mestecku Picton. Krasny vyhledy a okoli, nez jsem zahlidl sedy nasakly mraky, jak se line prevaluji pres kopecky .
21:00 jsme prirazili ke brehu a venku prselo, pomalu prichazela tma. Plan byl,ze dojedu za kamaradem do 100km vzdaleneho Nelsonu a rano vyrazim do Chch. Kdybych si nezajel a nerozechcalo se jak z konve, mozna bych tam aj dojel. Vzal jsem rozum do hrsti a zapichl to v motelu v Rewicku. Ten den jsem najel asi 130 km.
Do rana jsem osusil hadry a v patek 6:30 vzal plnou a vyrazil. Pocasi pralo, mrak se slunkem, dest zadnej. Pak sem tam sprska, ale nic hroznyho. Zmokl jsem az poslednich 40 km pred Christchurch, ale pak se udelalo teplo a zase jsem oschl
Za patek to bylo 500km a jelo se mi dobre, ruce, zada nebolely, ale poslednich 100km se uz hlasil zadek .
Od prevzeti na pumpe ve Welli az do Christchurch to tedy bylo 630km. Motorka se mi moc libi, to zrycheni je neuveritelny, clovek si to cmrdla na 6tku a na standartni predjeti, ani nemusi podradit. Mile me prekvapil zvuk tovarniho vyfuku, ale stejne je v planu Yoshimura ladak.Na sporta aj pohodlna. Velka spokojenost, muj darek k Vanocum

context
context napsal 26.08.17 v 20:38 10b.

Pěkná mašina přeji hodně najetých km bez nehod

Adon
Adon napsal 02.03.17 v 16:49 10b.

Kosha ty jsi ale fajnšmekr, stále věrný značce

_etnic_
_etnic_ napsal 01.03.17 v 20:51 10b.

Kosha
Kosha napsal 18.02.17 v 12:15

Gixxertrotter: parkuju u spolupracovnika, tak dostal instrukce,.ze pri prvnim zatrepanim je nejdulezitejsi bezet do garaze chytat Suzu.

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 06.01.17 v 20:35 10b.

Tak tomu rozumím ! 10 b.