Honda VTX 1300 (2006)

Vlastník lawa
Vloženo 25.12.2015
Aktualizováno 25.12.2015

Je to parník na dvou kolech se kterým je úžasné poježdění. Karburátorový motor, který má krásný zátah a zvuk.

Motorka koupena od zastoupení Honda 2011

První dojmy - Po předchozí motorce Suzuki VZ800 je to posun vpřed. Suzuki byla takový kočárek ve srovnání s Hondou. Uchvátila mě mohutnost a síla, která z ní vyzařovala. Byla to láska na první pohled.

Motorku bych doporučil pro - kdo na to fyzicky má

Doplňky na motorce - kufry,padáky,opěrka,nosič, jiný představec řidítek a řidítka, zpětná zrcátka

Prostě láska na první pohled, musel jsem ji mít.
Za 4,5 roku mám najeto 13000km. Nejezdím moc, jen v hezkém očasí. Za tuto dobu zatím žádná porucha, jen běžná údržba. Když jsem v zastoupení Honda Č.B. motorku po prvním majiteli kupoval měla najeto 6000km. Jsem technik, nyní v důchodu a tak si běžnou údržbu dělám sám (výměna oleje, brzdové kapaliny, chladící kapaliny, svíček, filtrů atd.).
Motorka je velká a těžká, je s ní na místě obtížnější manipulace. To znamená, že si člověk musí před zastavením dobře vybrat místo, kde zastaví, aby nemusel couvat při otáčení do kopce. Na druhou stranu, když se to rozjede, je to neuvěřitelně pohodlný stroj. Přes svoji mohutnost se to ovládá s neuvěřitelnou lehkostí.
Z toho co píši je jasné, že to není přibližovadlo na krátké jízdy, nebo nákupy, ale pro pohodlné toulání se na delších trasách
Jsem naprosto spokojen a netoužím po žádné změně.

Temple
Temple napsal 25.01.16 v 13:04 8b.

Petr5potštejn
Petr5potštejn napsal 01.01.16 v 21:20 10b.

Moc pěkná.Hodně kilometů kolama dolů a za sucha.

žižala.
žižala. napsal 26.12.15 v 16:24 10b.

Parádní kousek.

fanek007
fanek007 napsal 26.12.15 v 09:32 10b.

Krásná !! Rozumím Tvému nadšení Přeju hodně šťastných kilometrů a hlavně ... kolama dolů.

Boža
Boža napsal 26.12.15 v 05:55 10b.

Prostě nádhera moc si užívej, hlavně opatrně za 10 bodů