Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník xconce
Vloženo 22.7.2015
Aktualizováno 5.8.2015

Je to předělávka z "S"kového typu ale to vůbec nevadí nic neni poznat. je nově nalakovaná a má krásný vzhled dospělého motocyklu.

Suzuki GS 500E: je jedna ze slabších na moji postvu
Kawasaki ER 5: vadila mi přítomnost zadní bubnové brzdy

První dojmy - Zezačátku trochu strach, je to přece jen trochu jiná liga než dandy a je to už i trochu sportovec tak jsem se bál pořádně vzít za plyn tehdy jsem nepřekročil 5000 otáček. ale po pár projetí se strach opadl a já sem vzal za plyn překvapila mě reakce když jsem překročil 5000 otáček bylo to jak turbo okamžitě vystartovala vpřed s takovou akcelerací jsem nepočítal ale co by jsme čekaly čtyřválce mají lepší průběběh výkonu právě ve vyšších otáčkách.

Doplňky na motorce - zatím zde nemám žádné doplňky ale časem chci pořídít padáky, brašny, plexi, a chtěl bych na tomto motu spíše cestovat

tenhle stroj jsem si vybral hlavně kvůli jeho mohutnosti a vzhledu páč co si budem nejsem zrovna drobeček, a navíc už je to dospělá mašina. Jsem rád že jsem poslech doporučení od lidí kolem. mé zkušenost jsou zatím výborné brzdy na jedničku 2 kotouče odvádí vážně skvělou práci. motor je krásný řadový čtyřválec s krásným výkonem a průběhem ve vysokých otáčkách jde si za svým a pořád táhne kupředu.
motorka je na asfaltové rovné cesty kterých pravda tu moc nemáme ale přesto jsou úseky kde se dá zazlobit.