Yamaha TDM 850 (1999)

Vlastník Motolejdy1
Vloženo 18.5.2015
Aktualizováno 18.5.2015

Zatím šlape dobře. Líbí se mi jak vzhledově, jak jízdními vlastnostmi.

První dojmy - S touto motorkou mám zkušenosti již dlouho. Je to moje druhá motorka TDM 850. První byla starší model. Již se starším modelem se mi jezdilo výborně, jen byla vzhledově ošklivá:-) Tahle mi sedí jak vzhledem, tak jízdními vlastnostmi. Zatím jediná motorka, na které se mi jezdí opravdu dobře a pohodlně.

Mám s ním dobré zkušenosti již z dřívějška. Je pohodlný.

Jízda je perfektní, brzdy by mohly víc brzdit, motor tichý, podvozek dobře odpružený, nejsou skoro cítit nerovnosti na silnici, vhodná i do terénu, ovladatelnost jednoduchá. Se spolujezdcem už celkem těžká, ovladatelnost na místě, horší. Motorka je poměrně těžká. Úložný prostor je velmi malý, hodil by se větší. Spotřeba asi průměr. Porucha zatím naštěstí žádná.

Motorka je vhodná spíše na delší trasy po silnici. Na město je těžká a hůř manipulovatelná.

Na cestování ideální.

peugeot22
peugeot22 napsal 08.01.17 v 09:37 10b.

Moc pěkná Téměř Dokonalá Motorka

ganmiki
ganmiki napsal 20.05.15 v 11:04

Super, baba jako pilot TDM, to je podle mého gusta, tak ať slouží kotino

Pilňas
Pilňas napsal 19.05.15 v 20:18 10b.

No pěkná A kdypak vyjedem?

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 19.05.15 v 14:33

Hele ted koukam, ze jsi z Kaplice. Tak to jsme skoro sousedi...

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 18.05.15 v 21:25

Ja ti dam, ze stary 3VD je oskliva motorka
Ja jsem si ji naopak zamerne koupil, protoze se mi libi (teda az na tu barvu - zluta ke mne moc nesedi). Mel jsem jak 4TX (ale starsi nez mas ty) i novejsi devitikilo s ABS.
Pripominat ti, ze je u tohodle modelu potreba casteji kontrolovat olej je asi noseni drivi do lesa, co?
Na kterej TDM sraz jedes? Za 2 tydny na Slovensko nebo za 3 tydny na Sumavu? (TDMkari jsou divna sorta, je jich tolik, ze museji mit 4 srazy do roka)