Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník aznin
Vloženo 18.5.2014
Aktualizováno 23.5.2014

Deník motorky
Nalezeno 29 záznamů

• Rakouská jezera s přespáním na divoko

Navštívená místa:jezero Erlaufsee, u obce Hall přespání ,druhý den začalo pršet (u) a za deště jezero Ggrundlsee ,jezero Wolfgangsee, no co mokrej tak jsem se vykoupal pořádně na Adama a pořád za deště jezero Mond

Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016
  • pár fotek, závody v Hořicích s dětmi autem

Tak jsem s dětmi vyrazil v neděli na závody 300 zatáček Gustava Havla do Hořic,počasí se vydařilo .Okruh 5150 metrů jsme si postupně obešli .Bylo i pár pádů ale nic vážného.Procházka, podívaná, zmrzlina a hlavně zážitek

Vloženo: 23.05.2016
    Uskutečněno: 23.05.2016
  • Sondování kempů na Macháči a přes Vrátenskou horu(rozhl

Liběchov ,Dubá,Doksy,Macháč, Vrátenská hora(přes zákaz vjezdu kousek lesem ale šlo to) (s) :-P

Vloženo: 17.04.2016
    Uskutečněno: 17.04.2016
  • Co v zimě?. ..údržba a něco vylepšit...

Je toho dost .Takže zkratkovitě.Obroušení puchýřků na spodku předních vidlic a nastříkání stříbrnou.Samo výroba padáku(vlastní inspirace).K tomu vyjímatelné držáky na 4 krát 1,5L pet lahve.Z pod sedla zásuvka na 12V přem

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.01.2016
    Uskutečněno: 17.01.2016
  • Nedělní toulání - okolí Slap

Pohodově strávená neděle .

Vloženo: 01.11.2015
    Uskutečněno: 01.11.2015
  • Letos asi poslední vyvětrání

Sobota jak malovaná na vyjíždku. Nakonec ve dvou s Jirkou kterého jsem dohnal a pak už pohodovým tempem se zastávkou - náměstí Bělá pod Bezdězem,káva na zahřátí Bakov nad Jizerou,zřícenina Zvířetice a železniční most v r

Vloženo: 25.10.2015
    Uskutečněno: 25.10.2015
  • Výlet s přespáním v kempu Podroužek Netolice

Supr výlet za kamošem a budoucím motorkářem ;-) .Pak dalších 100km do parádního kempu u Netolic Podroužek (y) , pod stan.Obsazeno tak 10% spíš karavany a chatky. Akorát ty mravenci a mušky co koušou ,repelent a v poho. I

Vloženo: 07.06.2015
    Uskutečněno: 07.06.2015
  • nakonec opět jižní Čechy

Na plánu rozhledny u Vysokého Mýta.Na společnou vyjížďku ráno nikdo :! .Tak volám kamarádovi jestli by nejel a že je s přítelkyní na chalupě u Jindřichova Hradce ať přijedu .Jižní Čechy tomu se nedá odolat :-P :-D .Pak

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 01.06.2015
  • dvě Yamahy ze středních Čech na Ještěd

Předpověď dobrého počasí na sobotu pro severozápad (y) .Tím je dán směr výletu po krásách ČR .Ráno v 8:00 start pak sraz s Jirkou též Yamaha 600 a celý den zažitku před námi .Na oblíbené trase Dubá další semafory.Sna

Vloženo: 24.05.2015
    Uskutečněno: 24.05.2015
  • jižní Čechy nezklamou

Dnešní výlet do jižních Čech,přes Vodňany a Temelín se zastávkou u bráchy.Počasí skvělé :-DD .Zatáček a pěkného asfaltu dostatek (y) .Jen cesta na jih okolo Benešova zácpa asi 5 km ,trochu kličkování ;-) ...najeto 360 k

Vloženo: 08.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • okolí Ledeč nad Sázavou

Menší výlet přes Ledeč nad Sázavou a překonání lanového mostu v zapadlé vsi Podhradí .

Vloženo: 19.04.2015
    Uskutečněno: 19.04.2015
  • zřícenina hradu Lichnice

Na pozvání společné vyjížďky nikdo(snad to časově příště klapne ;-) ).Tak jen já a batoh brácha co se nerad fotí .Příjezd po zavíračce ,ušetřena 20,- :-P za vstupný.Ještě tam přišla rodinka s dětma a piknikovým košem

Vloženo: 16.04.2015
    Uskutečněno: 16.04.2015
  • Vyjíždka na Seč

Suzuki 750 a Yamaha 600 a po cestě snad dalších 50 motorek :-DD směr přehrada Seč,Pařížov a větrník u Chotěboře. Jó pěkný počasí kdo by seděl doma,když nemusí. :-P

Vloženo: 11.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Kokořínsko - Máchův kraj

start ve13:00 doma 19:00 najeto 200 km. Cestou přeháňky dešťové i sněhové s větrem :! ,ale s tím jsem počítal .Cesta naplánovaná ,takže žádné bloudění (y) . a pár fotek z cesty...

Vloženo: 05.04.2015
    Uskutečněno: 05.04.2015
  • druhý most protektorátní dálnice

Dnes se synovcem Pájou jsme se jeli podívat na zatopený most protektorátní dálnice.Start 15:00 doma 19:00.Najeto 144 km.U Páji kafíčko ,probrali jsme zážitek a trochu se ohřát :-P ,přece večer už trochu zima.Jinak supr

Vloženo: 28.03.2015
    Uskutečněno: 28.03.2015
  • zřícenina hradu Šelmberk

Měl jsem to v plánu v sobotu ale nevydržel jsem :-P .Tam přes Vlašim silnice nic moc :! .Zpátky přes Votice o dost lepší :-) .Start 17:10 doma 19:45.Focení hradu na rychlo neboť jsem se nechtěl vracet za tmy,což se nevyh

Vloženo: 18.03.2015
    Uskutečněno: 18.03.2015
  • most protektorátní dálnice

zatopený most protektorátní dálnice obec Hulice u Ždáru nad Sázavou+ rozhledna Bohdanka.

Vloženo: 08.03.2015
    Uskutečněno: 08.03.2015
  • sloup v Čechách,pekelné doly,dábluv jícen

Měl jsem v plánu první vyjíždku s klubem Crew Loners, ale nestíhal jsem,čímž jse omlouvám za neučast.Vyrazil jsem po jejich stopách. Kousek za Mělníkem u benziny se ptám kolegy ,neviděl-li asi 10 motorek,že ne.Po dalšíc

Vloženo: 29.06.2014
    Uskutečněno: 29.06.2014
  • kemp Osika +kousek Rakouska

B-) Se synovcem Pájou B-) jsme v sobotu vyrazily do kempu Osika v jižních čechách kde je krásná příroda (y) .V kempu nádherně ,jezdí tam každou hod. vláček,celkově krásné místo :-DD .Příští víkend sem beru celou rodinu

Vloženo: 15.06.2014
    Uskutečněno: 15.06.2014
  • výkend na Lipně

Poslední kilometry na sjetých pneu vedli na víkend na Lipno.Batuzek se nenašel :! tak samo dobrodružo ;-) .V pátek po práci jsem se zbalil a před 18.00 vyrazil směr Strmilov do kempu Komorník150km ,hned pivko :-D pak p

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.06.2014
    Uskutečněno: 10.06.2014
  • výlet na hrad Okoř

Se synovcem Pavlíkem jsme zajeli na zříceninu hradu Okoř .Pěkné počasí.Jen přes centrum Prahy už nejedu.Pak rychle domu s rodinou na dětský den a večer opékání na zahradě.Prostě príma den.

Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 01.06.2014
  • vyjíždka po rozhlednách

Odjezd v 10.00 doma 18.00 Nejdříve vodopád Bečváry-cesta uavřena :-( .Pak vodní dílo klenbová betonová hráz Malešov-pro civil nezpřístupněno :-( .Pak už se dařilo rozhledna Bohdanka.. :-) ..rozhledna Ládví-Vlková.. :-) .

Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 31.05.2014
  • rozhledna Vysoká u Kutné hory

Dnešní menší projíždka vedla na rozhlednu Vysoká u Kutné hory.Poslední návštěvník nasedal do auta a správcová že už je zavřeno :´- .Tak nasedám. Přišla a že jestli budu rychlej, tak mi odemkne :-) ,tak sem bral schody p

Vloženo: 25.05.2014
    Uskutečněno: 25.05.2014
  • Jawa 350 byla moje první

Dnešní den se vydařil (y) . Projíždka přes - rozhledna Skalka na Vyžlovce,vyhlídka na Slapy,návštěva muzeum Jawa ,kde jsem správcovy vyprávěl své peprné :-D zážitky s Jawou 350 typ 634 ,když mě bylo 17 let.To jsme si už

Vloženo: 24.05.2014
    Uskutečněno: 24.05.2014
  • Přední řetěz.kolečko+nečekaná závada

Po 14 dnech koupi moto jsem začal slyšet divné zvuky :! u předního řetězového kolečka -už staré :! nebo zoubek?? Při sundání krytu jsem se zhrozyl :-C :-C .To kolečko prakticky nic nedrželo až na vnitřní plechový kry

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.05.2014
    Uskutečněno: 23.05.2014
  • Oprava vytrženého dna kufru

Kufr byl z těch levnějších i s plotnou.Byla v něm helma a zkoušel jsem brzdy nebo ty otřesy? Kdo ví ..Tak jsem to zpevnil nerez plechem zevnitř i ze spod ,to snad vydrží všechno.Při zamčeném kufru trochu drkotalo víko -p

Typ: Oprava
  • Držák autonavigace 5 -vlastní vyroba

Proč nevyužít z auta navigaci? Tak se si vyrobyl držák.Namontovaný na pevno.Navigaci jen zacvatnu-drží i při 200km/h je za větrem.Z plechu polepeného širokou elet.páskou aby se nepoškrábala a neklouzala.Vešla se akorát.

Uskutečněno: 22.05.2014
  • Boční držáky na cokoliv-vlastní výroba

Nechtěl jsem se omezovat vnitřním prostorem originál kufru.Tak jsem si vyrobyl vlastní.Skoro zadarmo.Uchyceno na 4ks šrouby M6.Materiál tyč hlazenka prum.10.Vlastní montáž trvá 1mimutu.

Uskutečněno: 22.05.2014
  • Uplně první výlet i s noclehem

:-DD Se synovcem Pavlikem jsme naplánovali výlet do Prachovských skal s možným přespáním.V 9 ráno star ;-) t.Nejdřív do Říčan na motosraz otevíraní garaží alespon se zučasnit raní vyjíždky.Podle plánu se pojede přes Kost

Vloženo: 18.05.2014
    Uskutečněno: 18.05.2014