Honda CBR 600F (1997)

Aktualizováno 6.5.2013

Deník motorky
Nalezeno 22 záznamů

• Riding is great!!

Tak už 14 dní spolu každý den trávíme na silnicích. Někdy jen po městě, někdy i delší projížďky. Karkulka šlape jak hodinky. Jsem spokojený se vším, co jsem přes zimu udělal. A moje okolí to vidí stejně. :) Co se týká j

Vloženo: 13.05.2012
    Uskutečněno: 13.05.2012
  • Nový tankpad

Dostal jsem od přítulky novej tankpad, tak jsem ho hned nalepil. Proobikes maj' teď akci, takže se to vyplatilo. :)

Vloženo: 20.04.2012
    Uskutečněno: 20.04.2012
  • Drobné úpravy

Jen jsem zkrátil a z boku seříznul držák na SPZku a vyměnil zadní LED blinkry za původně přední origo blinkry. Ale jsem se změnama spokojenej, líbí se mi.

Vloženo: 16.04.2012
    Uskutečněno: 16.04.2012
  • Jsme komplet. Skoro. :)

Takže. Slíbil jsem fotky až bude motorka celá poskládaná včetně nalakovynýho zadního blatníčku. Motka, aspoň pro mě, vypadá naprosto dokonale. Fakt se mi ta mašina líbí. Než začnu jezdit, musím sehnat novou řetězovku, o

Vloženo: 13.04.2012
    Uskutečněno: 13.04.2012
  • Poskládáno

Takže. Mám vyčištěno, kompletně složeno a motor přede jako tygr... :) Krásnej zvuk. Nejkrásnější na světě. Měl jsem totiž problém u karburátorů. “O” kroužek na přívodu paliva byl totálně mrtvej. A jediná věc, kterou jse

Vloženo: 09.04.2012
    Uskutečněno: 08.04.2012
  • Barvička je hotová

Tak máme nalakováno. Už teď vím, že kombinace černý a červený barvy bude geniální. Nejvtipnější bylo vyťukávat červeně nápis Honda na víkách spojky a alternátoru... :) Pro někoho, kdo by to chtěl absolvovat taky: nejlepš

Vloženo: 09.04.2012
    Uskutečněno: 23.03.2012
  • Karkulka jde na lak

Tak a je to tady. Dneska jsem odstrojil zbytek věcí z rámu a bude se lakovat. Rám, kyvka, zadní stupačky- všechno do černý matovky. Svody, víčka alternátoru, spojky- černá teplotní matná barva. Na konci týdne by mělo být

Vloženo: 08.04.2012
    Uskutečněno: 20.03.2012
  • Připraveno na lakování

Sezona je dávno za námi, tak se chystám na jarní generálku a lakování. A protože jsem za dlouhých podzimních večerů neměl co na práci, Karkulku jsem pškně odstrojil a připravil na vyndání motoru. Všechno už mám venku, ta

Vloženo: 27.11.2011
    Uskutečněno: 27.11.2011
  • Olbersdorfer See s taťuldou

Jen taková lehká vyjížďka s taťuldou do němec k jezeru Olbersdorfer see u Žitavy. Jezero menší než náš Mácháč. Čekali jsme, že to bude větší... :) Využil jsem aspoň k vytvoření dalších pěknejch fotek, tak je sem přidám.

Vloženo: 26.09.2011
    Uskutečněno: 21.09.2011
  • CBR pod Bezdězem

Tak dneska jsem se byl jen lehce projet okolo komína. Naštěstí jsem stihl udělat pěkný fotky dřív, než začlo pršet. Nakonec jsem totiž najel asi 70 km v dešti. Musím říct, že mi to opravdu sedlo a jelo se mi dobře i přes

Vloženo: 18.09.2011
    Uskutečněno: 18.09.2011
  • Čištění řetězový cesty

Tak jsem se konečně pochlapil a kompletně rozebral zadní část mašny a vyčistil řetězovou cestu. Řetězovka, rozeta, řetěz, kyvka... všechno jak prase. Na všem usazená kvalitní brusná pasta z mazu, písku a dalšího bordýlku

Vloženo: 15.09.2011
    Uskutečněno: 15.09.2011
  • Nové zrcátko a přední LED blinkry

Dneska dorazilo nové zrcátko a přední LED linkry s bílým sklíčkem. Nebylo nic složitého to tam namontovat, tak jsem to hnedka odpoledne udělal a jel se projet. To, že blinkry blikají rychleji mi nijak nevadí, spíš naopak

Vloženo: 16.08.2011
    Uskutečněno: 16.08.2011
  • Drobnůstky

Před časem jsem slíbil fotky tech LED bliknrů, takže tady jsou. Taky jsem přidělal na mašinu tankbag. Na zadní sedačku. Takže je z něj tailbag. A je tam napevno. Ze spodu přisponkovanej k sedlu. Čalounická sponkovačka je

Vloženo: 12.08.2011
    Uskutečněno: 12.08.2011
  • První ustlání, jistotu vyhání

Njn, i na mě muselo jednou dojít. Ustlal jsem si na kruháči. Resp. při vjezdu na kruháč. Očima jsem si hlídal magora, co se mi do kruháče řítil zleva. Díky tomu jsem nehlídal pruhy přechodu pro blbce před vjezdem do kru

Typ: Havárie
    Vloženo: 09.08.2011
    Uskutečněno: 08.08.2011
  • Drobná údržba

Tak jsem se včera pustil do nějakejch drobností, které bylo potřeba udělat. Vyměnil jsem prasklý žárovky v přístrojový desce. Všechny šrouby připevňující kapoty jsem koupil nový, aby byly všechny stejný a nevypadalo to j

Vloženo: 29.07.2011
    Uskutečněno: 29.07.2011
  • Ještěd-> Kristýna a z5

Po výměně spojky jsem to prostě nemohl vydržet a musel se hnedka večer s pár kamarády sklouznout. Já, hendrik, Adamos_26 a jeden kamarád na skvostu jménem Victory Hammer. Jelo se jen na takovou lehkou projížďku přes Mim

Vloženo: 19.07.2011
    Uskutečněno: 19.07.2011
  • Dokončení spojky

Takže. Dneska jsem vyzvedl nový lamely, vylil jsem starej olej, koupil novej i včetně filtru a celý to dal do kupy. Sedlo si to jako prdel na hrnec. Zkouška na 20ti kiláscích proběhla naprosto perfektě, takže už zase jez

Vloženo: 19.07.2011
    Uskutečněno: 19.07.2011
  • Výměna přítlačáku

Ve čtvrtek mi dorazil od pána z Chomutova ten přítlačák (nebo spodní spojkový koš? neznám přesný názvosloví, nejsem mechanik). Takže jsem se pustil do výměny. Všechno šlo jako po másle. rozebrání spojky už mám natrénova

Vloženo: 18.07.2011
    Uskutečněno: 15.07.2011
  • "Oprava" spojky... :(

Tak jsem se pustil do rozborky spojky. Jenže. Protože jsem chobot obecnej, povedlo se mi to domrvit ještě víc, než bylo nutný. To že spojka nebrala způsobilo, s největší pravděpodobností, (mnou) příliš utažené lano spoj

Vloženo: 05.07.2011
    Uskutečněno: 05.07.2011
  • 1000km

Včerejší projížďkou jsem završil první tisícovku kilometrů na mašině. O to větší radost, že to bylo s dlouholetým kamarádem a jeho TeLátkem. Celkem 130km dlouhá vyjížďka. Okresky, dálnice, hodně rozbitý silničky mezi ve

Vloženo: 24.05.2011
    Uskutečněno: 24.05.2011
  • První tréning

Tak první svezení mám za sebou. Rozjezdy, zastavení a pomalá kolečka bez problému. Bál jsem se, že mi ujede pod zadkem, ale ovladatelnost je fakt bezvadná. Chod plynu naprosto plynulý a čitelný, spojka taky. Spokojenost.

Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 27.04.2011
  • První dojmy

Nemohl jsem si pomoct. Táta kupoval novou mašinu a tu původní chtěl prodat. Neodolal jsem. Jenže jako nováček mám před sebou spoustu práce. V první řadě se budu s tátou učit samotné ovládání stroje. Řidičák si dodělávám

Typ: Koupě
    Vloženo: 26.04.2011