Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník Kufr
Vloženo 8.6.2010
Aktualizováno 26.3.2016

Deník motorky
Nalezeno 86 záznamů

• Pojížďka do Jedovnic

A zase Jedovnice, nová silnic z Vyškova nás láká do Jedovnic k vodě a příjemnému posezení. Tentokrát nás jelo poměrně hodně. Jen tak dál..

Uskutečněno: 29.04.2012
  • První výlet do Jedovnic na klobásku :-)

Tak jsme konečně za hezkého počasí vyrazili na první výlet do Jedovnic. Byla to svižná jízda, jak jinak když to vede kudlař Sedlo.

Uskutečněno: 27.04.2012
  • Svatba Pavla a Hanky

V sobotu jsme jeli zalikovat a doprovodit dalšího z nás, který se dal na společnou cestu životem s dlouholetou přítelkyní. Po zalikovaní jsme schovali motorky a někteří jsem šli na svatbu a někteří zapíjet zalikovačku. S

Uskutečněno: 14.04.2012
  • Nepovedené parkovaní kamaráda a jeho GSX-R

Tak hned na začátku sezóny, se nepovedla první jízda kamaráda na své GSX-R Vyměnil si spojku, která mu prokluzovala a jel motorku projet. Jak se vracel při přibrždění mu ujelo přední kolo a motorka se zaparkovala i s řid

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 04.04.2012
  • Projížďka do Raďějova

Odpolední krátký výlet do Raďějova, přes Buchlováky. Trošku jsme museli pročistit hlavu.

Vloženo: 20.03.2012
    Uskutečněno: 18.03.2012
  • R.I.P. Marán Klimeš

Sezóna skončila smutně a ještě smutněji začala. 12.3.2012 navždy odešel při cestě z práce moc dobrý kamarád, velký motorkář a výborný řidič, který celý život miloval motorky, auta a vše co vrčelo. Nikdy na tebe nezapomen

Typ: Havárie
    Vloženo: 20.03.2012
    Uskutečněno: 12.03.2012
  • Motosalon 2012

V sobotu jsem byl s rodinkou a super! Užili jsem si to, chodili jsme po doprovodných programech, které nám parádně vycházeli časově. Kluci vyřízení ze čtyřkolek a motorek z Crazy Day, Krátkého, Lisého, Abrahama, Hanyka,

Vloženo: 11.03.2012
    Uskutečněno: 10.03.2012
  • I.Motoplech v Lovčicích u Kyjova

Na podzim jsme se rozhodli, že uspořádáme nějaký moto ples. Pořád jsme nevěděli jaký tomu dáme název, až jsme se jednou tak ožrali, že jsme byli úplně na plech a kamarád říká ,, tak to může být třeba Motoplech " a bylo.

Vloženo: 01.03.2012
    Uskutečněno: 25.02.2012
  • Příprava na sezónu 2012

Jelikož přicházejí vánoce, tak i můj Fároš dostal nějaký ten dárek. Koupil jsem nový diodový zadní světlo, nový menší a z novějšího typu Fároša blinkry a nový titanový černý páčky. Nechal jsem vyměnit olej MOTUL 5100 a o

Vloženo: 21.12.2011
    Uskutečněno: 21.12.2011
  • Zazimování

Tak a motorka je zazimovaná..

Vloženo: 12.12.2011
    Uskutečněno: 11.11.2011
  • Vzpomínková akce na Marca Simoncelliho

Tak dnes jsme jeli na pietní akci za nedávno zesnulého jezdce MotoGP Marca Simoncelliho :-( Bylo to smutné setkání, ale pocta a poslední kolo za Simončeliho bylo učiněno a to ve velkém stylu. http://www.youtube.com/watch

Vloženo: 31.10.2011
    Uskutečněno: 30.10.2011
  • Zavírání šoupátek

Tak jsem jel na klasickou moto-rozlučka se sezonou 2011 - zavírání šoupátek, kterou pořádá Iron Hell v Břestku u Buchlovic. Bylo to super, ale už byla hrozná zima.

Vloženo: 18.10.2011
    Uskutečněno: 15.10.2011
  • Výlet do Dalešického pivovaru

Zřejmě letošní poslední moto výlet do Dalešického pivovaru, kde se natáčeli Postřižiny a Dalešickou přehradu byl super. Jelo nás cca 13 motorek a hodně kamarádů z okolí Bučovic. Parádně jsme se projeli, pokecali a tím pá

Vloženo: 04.10.2011
    Uskutečněno: 02.10.2011
  • Moto dovolená Chorvatsko Krk-Baška

https://www.youtube.com/watch?v=AyBBYRc372o do 19.9.2011. Jeli jsme Bigulin, Lenka, Mahe, Markéta, Laďa, Silva, Marián, Macek a Kučeři, chtěli jsem to vzít přes Grossglockner, Zell am See a snad i Orlí Hnízdo v Rakousku,

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.09.2011
    Uskutečněno: 16.09.2011
  • Moto dovolená po ČR

Kluci jeli ve čtvrtek ráno pohodovou jízdou na Lipno. Já a kudlař Sedlo jsem vyráželi v 16.00hod. po práci z Brna ,, z letiště Slatina :-) " a leteckým tempem taky směr Lipno, pod 150 to nešlo, jinak bychom se upekli. Ně

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2011
    Uskutečněno: 25.08.2011
  • Vyschlé kópák III.

Motosraz Vyschlé kópák je jeden ze srazů, kde nemohu chybět. Domácí atmosféra, spousta kamarádů a známých. Sice jsem letos musel v sobotu do práce, ale i tak jsem si to užil a pak se tam zase vrátil. V pátek navečer sprc

Vloženo: 29.08.2011
    Uskutečněno: 19.08.2011
  • V.Motosrázek v Černčíně u Bučovic

Náš pátý motosrázek se povedl na jedničku. Můžeme si po právu vložit i přívlastek ,, mezinárodní moto sraz" protože se k nám přijeli podívat z Litvi, Polska a Slovenska. A účast slíbili i příští rok. Podle ohlasu se moto

Vloženo: 13.07.2011
    Uskutečněno: 08.07.2011
  • XVI. Kanálova stoka a 870let Černčína

Na letošní kanálovku jsem se moc těšil, ale byl jsem trošku zklamán. Na to jak vysoký bylo vstupný a když to vezmu krát dva, tak tam toho moc nebylo. Pro mne jen dvě kapely, které jsem si poslechl a to AB/CD což je reviv

Vloženo: 28.06.2011
    Uskutečněno: 17.06.2011
  • Projížďka

Projížďka k Trempovi na klobásku. Já, Lubanék, Jirka, Šubrt a Olaf. Jirka a Olaf na nových strojích. Bylo to dobrý!

Vloženo: 13.06.2011
    Uskutečněno: 13.06.2011
  • Autosalon Brno BVV Classic show 2011

V ramci autosalonu v Brně, kde jsem pracoval byla i Classic show. Bylo to asi to nejlepší co na autosalonu bylo.

Vloženo: 10.06.2011
    Uskutečněno: 09.06.2011
  • Dětský den

Byli jsme pozvaní na dětský den ve Hvězdlicích. Děti měli zážitek, pomalu jsme je povozili.

Vloženo: 19.06.2011
    Uskutečněno: 04.06.2011
  • Nové pneu a destičky

Přezuto na nové pneu DUNLOP sportmax qualifier. S gumama jsem byl moc spokojen a tak jsem je pořídil znovu. Najel jsem na předchozích pneumatikách 8.000km, takže super. Rovnou jsem nechal dát nové destičky SBS na zadek a

Vloženo: 26.05.2011
    Uskutečněno: 25.05.2011
  • HONDA den okruh Brno

Krasný, horký odpoledne v Brně na okruhu při akci Honda den. Zase jsem se krásně dvakrát svezl po okruhu. Byl jsem tam s rodinkou a dvěma kamarádama. Pak jsem jeli do rodných Bučovic, kde jsem dorasoval už ojetou pneumat

Vloženo: 25.05.2011
    Uskutečněno: 24.05.2011
  • Racetrack v Brně na okruhu

https://www.youtube.com/watch?v=uFYfJNW2rlU Hodně dobrý zážitek. Jelo nás to devět borců od nás. Na okruh jsme jeli už ve čtvrtek, abychom nasáli tu atmosféru a večer se trošku připravili nějakým pivečkem. Proběhla regis

Vloženo: 08.05.2011
    Uskutečněno: 06.05.2011
  • Příprava motorky na okruh

V pátek 6.5.2011 jedem s klukama jezdit na okruh. Je to celodenní ježdění přes naokruh.cz v Brně na racetrack. Motorku mi připravil Bigulin :-) a zase se mi na Hondičce vyřádil. Postranní kolečka, zalepený tachometr a ná

Vloženo: 03.05.2011
    Uskutečněno: 02.05.2011
  • Projížďka na Mušov

Projížďka na Mušov, byla dobrá. Parádní posezení z děckama v kempu Merkur, ale zpáteční cesta byla těžká. Chytli jsme hroznou bouřku, kroupy a museli jsme jí přečkat na benzínce. Promoklí jsme za mírného deště jeli domů.

Vloženo: 26.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011
  • Projížďka do Jednovnic

Na projížďku do Jedovnic jsme jeli jen v pěti lidech. Moc dobře jsme se neprojeli, protože foukal hodně vítr a čekali jsme na Tomáše a jeho novou-první motorku VN900 :-) Ale když jsme zastavili, tak to bylo příjemné odpo

Vloženo: 11.04.2011
    Uskutečněno: 10.04.2011
  • Projížďka na Lučinu

Včera jsme miň pili, abychom mohli dřív vyrazit. Sraz byl v 11.00hod. od Nonstopu v Bučovicích. Jeli jsme se projet na Lučinu. Bylo to super. Oběd, kávička a pak rychle domu na taťkovi narozeniny.

Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011
  • Projížďka ze Zidim a Tomášem

Tak dnes jsem se jel projet s novinkama letošního roku v Lovčicích. Zidi si koupil novou Ducati a Tomáš Kawasaki VN 900. Byla to dobrá projížďka, jeli jsme za Majorem do Hvězdlic, pak k Trempovi na klobásku a potom směre

Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 30.03.2011
  • Projížďka na Smraďavku

Dnes jsme jeli jen na chvilku z holkama. Směr buchlovské kopce na Smraďavku, pak zastávka u Trempa a domů. Ještě je na ježdění trochu zima..

Vloženo: 27.03.2011
    Uskutečněno: 27.03.2011