Jawa 350/640 (1995)

Aktualizováno 12.10.2012

Deník motorky
Nalezeno 237 záznamů

• 5.Setkání Volného Setkání Jawařů -

Endy s Kubou, Hans, Mates, Motomyš - a členové VSJ __________________________________________________ Cestou na výroční setkání jsme se trochu prali s počasím, v Litoměřicích nás vítr takřka sfouknul ze silnice. Dál ce

Vloženo: 27.07.2009
    Uskutečněno: 25.07.2009
  • Defekt Thornův mlýn

Loni jsem na Setkání VSJ nedojel kvůli středovému ložisku na klice, letos jsem na poslední křižovatce před kempem přišel o všechen vzduch v zadním kole. Malou útěchou mi bylo to, že podobně dopadl Paráda na Jawě 650 - te

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.07.2009
    Uskutečněno: 25.07.2009
  • Páteční motorkářské povídání

Endy, Dante, Hans, IgY, Denisa, Penál, Bimbo, Kuba, Radek a členové osady Agara _________________________________________________________ Stejně jako loni jsem sezval po Krucemburku pár kamarádů, abychom zhodnotili let

Vloženo: 18.07.2009
    Uskutečněno: 17.07.2009
  • Cestou domů (Ještěd v mlze) -

Endy s rodinkou _______________ Už jenom dojezdová etapa přes Severní Čechy se zastávkou na Ještědu. Já na mašině, rodina autem. Tentokrát byla na vrcholu taková mlha, že nebylo vidět dál než na pár metrů a kvůli výpa

Uskutečněno: 29.06.2009
  • Karasín - rozhledna na červen -

Endy, IgY ________ Pravděpodobně nejvzdálenější rozhledna, kterou letos zařadím do seriálu, leží na pomezí Vysočiny a Jižní Moravy. Nízká oblačnost vypadá hrozivě, ale ani tady jsme nezmokli. Více fotek a něco málo o

Uskutečněno: 28.06.2009
  • Krucemburk -

Endy, IgY, Magoss _________________ Už se pomalu stává tradicí, že se na Krucemburku při spanilé jízdě kufruje :-DD Tentokrát byla na vině dost nešťastně značená objížďka v Přibyslavi. Když jsme projížděli stejnými ul

Uskutečněno: 27.06.2009
  • Krucemburk 09´-

Endy, IgY, Bimbo, Penál, Magoss, Banán, Vašík s Adélkou, Pilník, Erik, Čáryfuk, Mates - a spousta dalších kamarádů z Jawamanie ____________________________________________________________ Tradiční oficiální sraz Jawama

Uskutečněno: 26.06.2009
  • Šumava

Endy ____ Začátek dovolené, euforie z jízdy i z volna! Na rozjezd jen tak decentně Českým lesem na Šumavu, až na samý kraj republiky do České Kubice. Počasí zatím nic moc, ale pozitiva převyšují a já se těším na nadc

Uskutečněno: 24.06.2009
  • Jawíkend - etapa pátá -

Endy, Igy (opět se symbolickou účastí Hanse) __________________________________________ Dnešní ráno je nejhezčí ze všech! Sluncem zalité údolí se širokým panoramatem láká ke všemu, jen ne k cestě domů - ale bohužel, id

Uskutečněno: 17.05.2009
  • Jawíkend - etapa čtvrtá -

Endy, Igy ________ Probudilo nás výrazné bubnování deště nejen na stan, ale i na všechno v něm! Igyho stan se do tohohle počasí příliš neosvědčil a hned po ránu bylo zřejmé, že místo na Socialistik Dragster pojedeme hl

Uskutečněno: 16.05.2009
  • Jawíkend - etapa třetí -

Endy, Igy, Magoss ________________ Takřka za ranního kuropění mě probudil mobil - Igy skutečně přes noc přejel půl republiky a čeká na mě na benzince! (později si tím vysloužil od Hanse přívlastek "arciúchylný" :-DD) D

Uskutečněno: 15.05.2009
  • Ještěd - rozhledna na květen -

Endy, Hans _________ V rámci Jawíkendu navštívená rozhledna ve mně zanechala jen ty nejlepší pocity a vzpomínky. Vyjet se dá skutečně až na samý vrchol, ale je třeba si připravit 60Kč za parkovné. Výhled je nádherný, t

Uskutečněno: 14.05.2009
  • Jawíkend - etapa druhá -

Endy (a malinko i Hans :-) ) ______________________ Ráno zamračené, odhodlám se vyjet jen v nepromoku. Vyrážím na sever s prvním dílčím cílem na Ještědu. Karlovy Vary, Chomutov, Most - cesta v pohodě a i za sucha. Nako

Uskutečněno: 14.05.2009
  • Jawíkend - etapa první -

Endy ____ Konečně jsem se dočkal a po měsících těšení je tu první vícedenní akce. První den hlavně ve stadiu příprav, kilometrů bylo pomálu. Nakonec sešlo z účasti prakticky všech, tak vyrážím sám. Plánů na cestu je sp

Uskutečněno: 13.05.2009
  • Rodewisch 09´-

10.Traditionelles Jawatreffen auf der Schlossinsel Rodewisch Endy, Dante, Hans, Penál, pan Lízal _____________________________ Odjezd ve znamení závad a technických problémů se posunul dále, než jsme čekali. Z přítomn

Vloženo: 03.05.2009
    Uskutečněno: 01.05.2009
  • I.Cílová jízda Jawa - Vyjížďka, Oprava i

Endy s Kubou, Haski, Hans ______________________ K 80.tému výročí založení Jawy uspořádal Zdeněk Rainer cílovou jízdu do Berouna spojenou s prohlídkou výstavy Jaw v místním muzeu. Pro nás byl cíl ale už před Lubencem

Vloženo: 03.05.2009
    Uskutečněno: 26.04.2009
  • Krušnohorské zahřátí výfuků -

Endy, Haski __________ Původně to měla být naše jarní zahajovačka, ale technické problémy ruku v ruce s nepřízní počasí znemožnily účast takřka všem. By jsem rád, když pozvání přijal Haski, se kterým jsme se zatím znal

Vloženo: 18.04.2009
    Uskutečněno: 18.04.2009
  • U Strejců - rozhledna na duben -

Endy s Kubou, Sokolb _________________ U příležitosti zajetí nové motorky mě Sokolb vytáhl na zatáčkovité okresky chebska a vcelku logicky jsme nemohli skončit jinde než na rozhledně. Ta dnešní se tyčí nad Luby u Chebu

Vloženo: 13.04.2009
    Uskutečněno: 11.04.2009
  • Spanilá jízda Německem -

Endy, Dante, Sokolb ________________ Po měsících a letech slibů a plánování patří Sokolb konečně do motorkářské rodiny. První větší cesta ho čekala z Norimberka do Kraslic, tak jsme mu jeli naproti do Bad Bernecku a dě

Vloženo: 13.04.2009
    Uskutečněno: 10.04.2009
  • Tak trochu rozhledna... -

Endy s Kubou, IgY, Dante, Bimbo _________________________ Vyjeli jsme s Dantem a IgYm do Ostrova, kde jsme měli spicha s Bimbem a po lehkém zakufrování tam celkem včas i dorazili. Další cesta vedla přes Jáchymov k hors

Vloženo: 06.04.2009
    Uskutečněno: 05.04.2009
  • Ledová dráha -

Endy, Trsáček _____________ V pozdním odpoledni, kdy obvykle přijíždím z vyjížďky domů, mě vylákal Trsáček na silnici a byla z toho bezvadná 70ti kilometrová akce. V údolí holky v tričku, na kopcích závěje sněhu a v No

Vloženo: 02.04.2009
    Uskutečněno: 02.04.2009
  • Třasák - rozhledna na březen -

Endy, Hans, IgY s Denisou ______________________ Počasí jsme si nemohli naplánovat lepší - jaro je tady a bez ohledu na různé (ne)oficiální zahajovačky sezóna začala. Celou trasu jsem naplánoval tak, abychom se vyhnuli

Vloženo: 31.03.2009
    Uskutečněno: 31.03.2009
  • Motoškola aneb čarodějův učeň

Endy a Sokolb ____________ Původně vyjížďka na březnovou rozhlednu byla přerušena Sokolbovým telefonem - příští týden kupuje motorku a potřebuje instruktáž v jízdě. Z mé vyjížďky bylo nakonec postávání na letišti v Kvě

Vloženo: 22.03.2009
    Uskutečněno: 22.03.2009
  • Motocykl 09´ -

Endy a Kuba, paralelně IgY a Denisa, po splnění pracovních povinností i Dante ______________________________________________________________ Ať si kdo chce co chce říká, i letos bylo nad čím slintat. Propagačních mater

Uskutečněno: 19.03.2009
  • Hard - rozhledna na únor

Endy a IgY _________ Počasí odrazovalo, ale závazek je závazek! :-) Hlavně zásluhou IgYho jsme "splnili plán" a únor svoji rozhlednu má - i když jen tu za humny. Na kvalitě to jistě neubírá a námět na výlet za příznivě

Uskutečněno: 28.02.2009
  • Motopust

Endy, IgY, Dante, Hans, Marta, Penál, Koumes _____________________________________ Plánované setkání JawaWebu.CZ a jeho přátel. Výlet do zdevastované Kyselky byl lehce maniodepresivní, ale jinak uprostřed sezóny tolik

Uskutečněno: 14.02.2009
  • Zima ještě neskončila... -

Endy _________ I když dnes nikdo jiný nemohl, nedalo mi to a musel jsem trochu rozhýbat sebe i motorku. Pryč z civilizace, hurá do hor - tak tohle heslo se mi trochu vymstilo. Namrzlý asfalt klouzal i v údolí, v horský

Vloženo: 08.02.2009
    Uskutečněno: 08.02.2009
  • S tebou mě baví svět po krušnohorsku -

Endy, Igy, Kuba, Janek, Bobeš, Dan, Kačenka ____________________________________ Když to nejde jinak - i s kupou dětí se dá vyrazit na motorce! Zvlášť když se parťák obětuje a dělá doprovodné vozidlo :-) No a pokud je

Vloženo: 07.02.2009
    Uskutečněno: 31.01.2009
  • Když maj´Jawaři absťák -

Endy, Bimbo, Dante, Hans, Penál, Trsáček _________________________________ I přes občasné zimní vyjížďky už se nám všem třesou ruce a trpíme i dalšími klasickými abstinečními příznaky. Proto jsme se sešli u Bimba v ga

Vloženo: 21.01.2009
    Uskutečněno: 20.01.2009
  • Salingburg - rozhledna na leden -

Endy a IgY _________ Můj letošní plán navštívit každý měsíc jednu rozhlednu vzal málem za své. Jednak v jednom z posledních volných lednových dnů počasí moc nepřálo, jednak na nultém kilometru IgY píchnul, na prvním ki

Vloženo: 17.01.2009
    Uskutečněno: 17.01.2009