Jawa 350/640 (1995)

Aktualizováno 12.10.2012

Deník motorky
Nalezeno 237 záznamů

• Další defekt

Při příjemném posezení na Bimbově zahradě se mi zdálo, že mi nějak moc sedí motorka na zadním ráfku. Po kontrole za pár minut už seděla úplně. Bylo štěstí, že vzduch neutekl v serpentinách nad Místem, ale až po zastavení

Uskutečněno: 04.06.2010
  • Návštěva u Bimba

Endy s Jankem, IgY _________________ Když nepřijde Mohamed k hoře... Ačkoliv počasí bylo excelentní, Bimbo ho neuznal za vhodné pro své naleštěné stroje, a tak jsme se vydali alespoň k němu na návštěvu. K jeho cti mus

Uskutečněno: 04.06.2010
  • Křest Magny

Endy, IgY, Dante _________________ Dantemu přibyla do stáje motorek divoká kočka a bylo třeba se jí podívat na drápky. Vybrali jsme si k tomu cestu, na kterou jsme kdysi vyjeli v naší sestavě poprvé, tedy do Chaloupky

Uskutečněno: 02.06.2010
  • Nejzápadnější místo ČR

Endy s Leninkou, IgY, Dante, Hans __________________________________ První z plánovaných geografických zajímavostí ČR legálně dostupných na motorce se logicky se stalo místo nejbližší naší základně, a tak jsme zamířil

Uskutečněno: 23.05.2010
  • Socialistik Dragster 2010 -

Endy, Sokolb ______________ Z plánované týdenní motodovolené zbyla jen tahle rychlovka, ale aspoň tím jsem potěšil svoji motorkářskou duši. Několik hodně zajímavých strojů a hlavně setkání se známými tvářemi po dlouhé

Uskutečněno: 15.05.2010
  • Zahájení sezóny s Lion Bikers -

Endy s Kubou, IgY, Denisa, Sako, Trsáček _________________________________________ I když naše sezóna nikdy nekončí a svoji zahajovačku jsme si odbyli na Tři krále, vyjížďka třistapadesáti motorek v režii Lion Bikers

Uskutečněno: 08.05.2010
  • 11.Traditionelles Jawatreffen auf der Schlossinsel Rode

Endy s Jankem, Dante, Hans, Penál, Olda, Trsáček, Jirka, pan Lízal _______________________________________________________ Rok se s rokem sešel a opět jsme se dočkali tradičního setkání přátel Jawy v německém Rodewisc

Uskutečněno: 01.05.2010
  • Jarní údržba

Po dlouhé a náročné zimě, kdy navzdory počasí nebyl týden, abychom nevyjeli, přišel s jarním sluníčkem čas na trochu té údržby. Velké čištění, mazání, broušení a stříkání orezlých míst, zavaření prasklého nosiče, výměna

Vloženo: 28.04.2010
    Uskutečněno: 28.04.2010
  • Velký Luh -

Endy s Leninkou, IgY, Radek ____________________________ Dnes místo po Slavkovském lese pro změnu po úpatí Krušných hor, poprvé s Radkem na panelce. Spousta zastávek na zajímavých místech, příjemně prosluněné odpoledn

Vloženo: 06.04.2010
    Uskutečněno: 06.04.2010
  • Velikonoční

Endy s Leninkou ________________ Po pomlázce a svátečním obědě jsme vyrazili na oblíbené okresky třetí a horší třídy - Bečov, Louka, Prameny, Kladská, Kynžvart, Lazy. Prázdné silnice, místy zbytky sněhu, ale sluníčko

Vloženo: 05.04.2010
    Uskutečněno: 05.04.2010
  • Třídomí podruhé - aprílová

Endy s Leninkou _____________ Když to nepůjde dveřmi, půjde to oknem, když nemůžu jezdit po lese, najdu si hned vedle něj pozemní komunikaci. Ta z Horního Slavkova do Třídomí není ani v plánovači tras na Googlu, její

Vloženo: 03.04.2010
    Uskutečněno: 01.04.2010
  • Třídomí -

Endy _____ Ve stylu endura - plánovaná cesta byla z Hruškové po lesní cestě kolem Komářích jezírek do Krásna. Jelo se úžasně, na několika místech jarní potůčky protínaly cestu a vytvořily mělké brody, počasí přálo, by

Vloženo: 03.04.2010
    Uskutečněno: 30.03.2010
  • Okolo Doupova -

Endy, Bimbo _____________ Bimbo vymyslel, Bimbo svolal, Bimbo organizoval - a já jsem si skvěle užíval první jarní vyjížďku. Doupovské hory v sílícím sluníčku vypadaly z okresek třetí třídy nádherně, provoz byl v těch

Vloženo: 25.03.2010
    Uskutečněno: 25.03.2010
  • Andělská Hora -

Endy s Leninkou, Penál ________________________ Silnice ještě tu a tam pokrývá zledovatělý sníh, ale už jen opravdu místy. Cestou od motorek na hrad zase pod nohama čvachtalo bláto, ale ruiny byly obklopené překvapivý

Uskutečněno: 20.03.2010
  • přehrada Stanovice -

Endy s Leninkou, Penál ______________________ Jaro je skutečně tady a konečně došlo na vyjížďky i se vzdálenějšími kamarády - tentokrát s Penálem. Přehrada byla komplet pod ledem a v pokračování cesty směrem na Anděls

Uskutečněno: 20.03.2010
  • Poslední

Endy, IgY ____________ IgYho Panelka sloužila dlouho a dobře, ale musí udělat místo v garáži novému stroji. Tak už jen STK, poslední vyjížďka - a sbohem, naše milá...

Uskutečněno: 15.03.2010
  • Motocykl 10´ -

Endy, Janek, Dante, ___________________ Letošní ročník byl mým posledním - alespoň tak jsem to viděl bezprostředně po výstavě. Kvalitní Bohemia Custom (ale to není můj šálek kávy), tři motorky, dvě hostesky - no a jin

Uskutečněno: 11.03.2010
  • Okolo přehrady Jesenice -

Endy s Leninkou, Dante, IgY, Hans ________________________________ Konečně počasí, které nám přeje! Navíc v silné sestavě, první letošní přehradu absolvovalo víc lidí, než kteroukoli loňskou rozhlednu. Objeli jsme Jes

Vloženo: 26.02.2010
    Uskutečněno: 25.02.2010
  • Karlovarská zimní

Endy a Leninka ________________ Hledali jsme jaro, ale zatím je někde zasypané hromadou toho bílého hnusu u silnic... Naštěstí opravdu jen u silnic, asfalt byl jen mokrý a bez záludností. Vyjížďka okolo Karlových Var,

Vloženo: 06.02.2010
    Uskutečněno: 06.02.2010
  • Dva roky od

Endy a Endyro _______________ Přesně dva roky od chvíle, kdy jsme se spolu začali toulat krajinou.

Typ: Koupě
    Vloženo: 06.02.2010
    Uskutečněno: 31.01.2010
    Tachometr: 62042km
  • Narozeniny Františka Janečka -

Endy, Dante, Hans ___________________ Setkání u příležitosti nedožitých 132.narozenin nestora českého motocyklismu Františka Janečka, tentokrát v duchu mezinárodní kuchyně. Dante v kuchyni opět exceloval a Hans rozdáv

Vloženo: 25.01.2010
    Uskutečněno: 23.01.2010
    Tachometr: 62041km
  • Tříkrálová zahajovací

Endy, IgY, Hans __________________ Když tříkrálová - tak tedy ve třech! Krátká vyjížďka otevírající silnice vedla po už tradičním okruhu na Chlum Sv.Máří. Oproti loňskému zahájení sezóny bylo o dva stupně "tepleji", a

Vloženo: 07.01.2010
    Uskutečněno: 06.01.2010
    Tachometr: 62040km
  • Kalendář 2010 -

Koumes, Bóďa, Penál, Dante, Pilník, Bimbo, Hans, Endy, Libor, IgY __________________________________________________ Letošní emise kalendáře tvůrců a přátel JawaWebu.CZ kvalitou i množstvím překonala loňský první ročn

Vloženo: 24.01.2010
    Uskutečněno: 01.01.2010
    Tachometr: 62021km
  • Poslední letošní

Endy, Hans, IgY - a na startu i v cíli fotograf Končíto __________________________________________________ Sezóna je za námi - a do Tříkrálové jízdy budou motorky odpočívat. Vyjížďka na poslední letošní rozhlednu našt

Vloženo: 30.12.2009
    Uskutečněno: 29.12.2009
    Tachometr: 62020km
  • Bohušův vrch - rozhledna na prosinec -

Endy, Hans, IgY - a u startu i cíle fotograf Končíto _______________________________________________ Výběr prosincové rozhledny nebyl jednoduchý, soupeřila v nás obava z delší jízdy po namrzlé silnici a nechuť odbýt se

Vloženo: 30.12.2009
    Uskutečněno: 29.12.2009
    Tachometr: 61960km
  • Předstartovní

Endy, Kuba, IgY __________________ Jak se ukázalo, koupě nového spojkového lanka problém nevyřešila - větší šunt už mi do garáže přijít nemohl. Před pravděpodobně poslední letošní vyjížďkou jsme proto s IgYm a za asis

Vloženo: 28.12.2009
    Uskutečněno: 28.12.2009
    Tachometr: 61903km
  • Mikulášský

Endy, Dante, IgY, Hans ______________________ Tradiční setkání HIDE society dnes okořeněné o křest Danteho Péráka a o hostinu sestávající z pravých steaků. I když některé slabší nátury nedokázaly ocenit kus masa, kter

Vloženo: 28.12.2009
    Uskutečněno: 12.12.2009
    Tachometr: 61900km
  • Narozeninová

Endy s Kubou ______________ Protože Kuba jezdí na motorce rád a často, narozeniny byly vítanou příležitostí ke koupi nové helmy. No a pak samozřejmě musela následovat kontrolní vyjížďka, aby se helma "zajela" :-DD

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 22.11.2009
  • Spojkové lanko -

Konečně došlo na to, abych si koupil a následně vyměnil prasklé spojkové lanko. Zároveň jsme s Kubou zvládli alespoň základní očistu motorky, včerejší jízda vedle Honzovy leštěnky ve mně vyvolávala pocity deprese :-D Den

Uskutečněno: 22.11.2009
  • Tak trochu nepovedená

Endy, IgY, Dante, Hans, Penál, Venca, Honza ____________________________________________ Vynikající účast, sedum motorek ve druhé půlce listopadu je nevídaných, počasí parádní - a přesto jsme si vybrali svůj díl smůly

Uskutečněno: 21.11.2009